Fran Pera on hirveä

Keskittyisi kokonaan siihen musiikin tekoon, eikä näyttelisi. Ei sen samaa ilmettä jaksa kattoa. Mutta jos naiset pitävät häntä hemmetin seksikkäänä, niin lahjoilla ei ole mitään väliä.
31186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se on vaan sun mielipitees. musta se on hyvä näytteleen ja sais pysyy sarjassa vaikka koko ajan :)

Äänestä
  • hyvä näyttelijä ja hyvä muusikko!

    Äänestä

  • läskimatti kirjoitti:

    hyvä näyttelijä ja hyvä muusikko!

    Fran on hyvä laulaa, näyttelee ja on kaiken lisäks niin komee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näyttelijä! kirjoitti:

Keskittyisi kokonaan siihen musiikin tekoon, eikä näyttelisi. Ei sen samaa ilmettä jaksa kattoa. Mutta jos naiset pitävät häntä hemmetin seksikkäänä, niin lahjoilla ei ole mitään väliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu