Kenen mielestä Kate on tyhmempi kuin hänen äitinsä Billie? =)
mmoiiii
SDSDFSDF
6
407
Vastaukset
- Joku
Minun mielestäni ainakin kate on tyhmempi..Victor on typerämpi kuin hänen siskonsa abby!siis se on ihan älytöntä....:D
- päivien viemää
ei tietenkään abby oo victorin sisko...hei haloo ootteko te ihan daa ja katen tytär on billie eikä päinvastoin LOL
- hulluja (ko)
hulluja ko ootte oikeesti !?
- ;DDDDDD
No on Kate ärsyttävämpi ku Billllie
- SDSDFSDF
sori, nyt oon kyllä sekoittanu kaikki ihan väärin. en oo seurannu kyseistä sarjaa kuin muutaman viikon, joten henkilöt menee sekasin. eli siis,tarkotin että Brady on tyhmempi kuin hänen sisko belle :D
- empä nyt tiiä...
No ei Brady oo kovinkaa tyhmempi ku Belle... ;D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18010906Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8710369Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2335801Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1804624Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313106- 1713105
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin391903Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981498Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61330Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161254