Ei päänsärkyä

<N>

Kankkusessa mulla on enimmäkseen väsynyt olo, joskus harvoin vatsakipua ja oksennan.
Päänsärkyä ehkä noin kerran vuodessa. Vaikka olisin juonu reilusti viinaa. Olen normaalipainoinen ja juon kerran viikossa kännit(yleensä viinalla).
Onko mitään syytä sille että mulle ei tule päänsärkyä..??

3

801

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sekottele

      tarpeeks juamii

    • ajan myötä

      Se syy on ikä ja terveys.

    • sanoa

      tuohon.

      Itse nukun aina parvekkeella oli sitten kesä tai talvi. Pakkasella Haltin -30 makuupussissa saa raitista ilmaa ja korjauskonjakki säilyy kylmänä tyynyn vieressä. Siellä makuupussissa olin kerran kolmepäivää yhtä soittoa. Kusella kävin ja pitsan hain kun se tuotiin ovelle. Sinä aikana meni kolme pulloa jerkkua, ja laatikko lonkeroa. Oli aika tuvonnut olo sen jälkeen, mutta levännyt. Päätä ei särkenyt.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      33
      1299
    2. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1095
    3. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      105
      945
    4. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      42
      889
    5. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      56
      729
    6. Tietäisitpä vain mitä se

      yksikin on susta puhunut :) j
      Ikävä
      42
      726
    7. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      53
      714
    8. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      94
      672
    9. Se riisuu suosimasi paatoksen, paljastaa egosi tyhjäksi

      Idän fisosofian vihaaja kirjoitti: "Muuten tämä idän-uskontojen mekaniikka hävitää ja hautaa tästä kaiken hyvän paatoks
      Hindulaisuus
      302
      666
    10. Olet sinä ihana

      Muttei sua taida kiinnostaa muu kuin sun työ:(
      Ikävä
      29
      635
    Aihe