Miten pitkään anaalitappia voi pitää?

aloitteleva harrastaja

Onko vaaraa, jos pitää muutaman sentin tai paksumpaakin (5cm) halkaisijaista anaalitappia vaikka koko päivän? Venyttääkö liikaa, onko palautuminen hidasta? Vai häviävätkö liukasteet ja tapin pois ottaminen ei onnistu enää helposti?

Miten paksuja tappeja ja miten pitkään pidätte? Meinasin itse ostaa 5 cm paksun anaalitapin, koska niin paksua dildoa voin käyttää. En vain tiedä, miten pitkään sitä voi käyttää.

3

7128

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Miksi haluat pitää koko päivän? Jos näet siinä oikeasti jotakin hyötyä niin mikäs siinä sitten. Liukuvoiteet tosiaan voi kadota ja homma menee hankalaksi(kin) mutta kyllä se ulos tulee tarvittaessa.

      Ei tosin ole kokemusta tuollaisesta mutta lihaksethan palautuvat takaisin. Eikä se varmaan kauaakaan kestä, jos siis hoidat asias muuten mallikkaasti.

      Periaatteessa homma on hyvä niin kauan kun tunnet sen hyvänä asiana. Kokeilemallahan se selviää.

      • Orja mä vaan

        Kiitokset vastauksesta!

        > Miksi haluat pitää koko päivän?

        Olen lukenut erilaisia tarinoita seksileikeistä ja orjista, jotka ovat joutuneet pitämään anustappia pidempäänkin. Tietysti tarinat ovat tarinoita, mutta ehkä niissä on jotain tottakin. Jos lisää liukastetta aina välillä ettei tule ongelmia... mutta kokeilemallahan se selviää! :-)


    • Anonyymi

      alapää sanoo kun se on likaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      822
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      361
      770
    3. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      589
    4. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      64
      560
    5. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      46
      550
    6. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      546
    7. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      66
      536
    8. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      527
    9. Jos se onkin niin

      Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
      Ikävä
      27
      522
    10. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      25
      520
    Aihe