TEPPO! TIESIN JO ALUSTA LÄHTIEN JA KYLLÄ TÄÄ EPISODI PALJASTI ET MISSÄ MENNÄÄN:( JA OLETTEKO HUOMANNEET ETTÄ MITEN NOPEASTI MANU TULEE TÄNNE KOMMENTOIMAAN JA KORJAILEMAAN NOITA VIESTEJÄ JA TÄTÄ ON TAPAHTUNUT KOKO SKABAILUN AJAN VAIKKA MUKAMAS OLLAAN OLTU NIIN KIIRREELLISTÄ ETTÄ?
HUOMAATTEKO TÄMÄ
MANCHESTER= SELVÄSTI
4238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Joulupukki!!! Sinähän uskot vielä pukkiin, etkö vain?
eihän se ole mahdollista täällä:)
jo jokaiseen nimimerkkiin tällä palstalla. pari viestiä alaspäin joku veikkaili bethovenia tepoksi.
Katsos kun tekee projekti hommia tietokoneella, ehtii vedot kyllä kerätä siinä sivussa. Vedon lyöminen softaan vie noin 10 sekunttia. Mutta tarkistaminen vie enemmän aikaa, joten sitä ei aina kiireiltään ehdi heti tekemään. Kommenttia tulee laitettua silloin kun siltä tuntuu. :)
Mutta Tepon ja minun välillä ei ole mitään yhdistävää tekijää. Hauskoja nämä teidän salaliittoteoriat, kyllä on onnistunut Teppo tekemään porukan epäluulioseksi. :)