rautatieasemalta linja-autoasemalle, lyhin reitti??

Pitää ehtiä 16.30 junalta 16.40 bussiin enkä tunne kaupunkia!
51433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikäli ovat aikataulussa niin pitäisi onnistua. Juna-aseman kupeessa on korkea keltainen rakennus, viljavarasto. Sen luo ja siitä tien yli niin olet bussiasemalla.

Äänestä
  • joten toivottavasti on ajassaan!!

    Äänestä

ota ihmeessä taxi asemalta, muuten tulee tosi kiire...

Äänestä
  • että taksimatkan päässä ei linja-autoasema ole!

    Äänestä

  • ap. kirj. kirjoitti:

    että taksimatkan päässä ei linja-autoasema ole!

    Kun kiireesti juokset rautatieasemalta taksille, niin olet jo ohittanut linja-autoaseman.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ertrewer kirjoitti:

Pitää ehtiä 16.30 junalta 16.40 bussiin enkä tunne kaupunkia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu