Suomen islam-puolue: Kuolema uskottomille!
http://www.aamulehti.fi/uutiset/kotimaa/68050.shtml
Suuri kiitos Vihreille heidän ajamastaan monikulturismista ja suvaitsevaisuudesta!
monikulturismi tulee
3
149
Vastaukset
- parempi...............
uskonto,täytyy liittyä kommunisteihin,taikka natseihin.
- heittivät
Kommarit heitivät juutalaiste ja islamuilaiset helvetiin. Ne ei uskalteneet phua yhtään paskaan kunnon kommunismissa. Suomessa islamilaiset pitäisi häätää heti pois.
- Emme hyväksy murhaajia jouk...
Kuten islamilaiset, samoin ihmisetkin käyvät vieraissa, Ei heitä sen vuoksi murhata vaikka kuinka fanaattisia olisivat. Se on luonnon lakin joka tikanpojankin puuhun vetää. Ja muistakaa ne kymmenen käskyä sekä se että Jumala kieltää murhaamisen, eikä kehoita, kuten islamilaiset sen tekevät: "Onhan Jumalan laki toki parempi kuin ihmisen laki, Tammi sanoi puolueen tiedotustilaisuudessa torstaina Helsingissä " Siis, Jumalan laki on parempi kun fanaatikkojen huuhaahomppelihommelit!
En ole ennen ollut rasisti, mutta nyt mua ei mikään enää estä suosittelemasta heitä "Oikeauskovaisia-islamilaisia" Palaamasta isiensä maille. Menkää ja olkaa siellä onnellisua ja tappakaa ja murhatkaa toisianne niin paljon kuin teidän Allahinne sen vain sallii!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1921321Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221138- 48864
- 70860
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53780Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50745- 53702
- 33692
- 60689
- 52657