Haluatko

elämässä siis perheen tai sukulaisten kesken reaalissa saada sanoa aina viimeinen sana vai päteekö se vain täällä huuhaalla?
3147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

taitaa olla... oon yrittänyt muuttua paremmaksi ihmiseksi mut se vika on niin syvällä...

Äänestä

viimeistä sanaa ole sanonut, muutakuin vastatessani palautteisiin. Tuon vastailun luulin kuuluvan hyviin palstatapoijhin?

Äänestä

saan aina viimeisen sanan, "kyllä kulta"

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


myös elävässä kirjoitti:

elämässä siis perheen tai sukulaisten kesken reaalissa saada sanoa aina viimeinen sana vai päteekö se vain täällä huuhaalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu