Miliisi ryösti

Miliisi hakkasi ja ryösti suomalaisia Viipurissa. Uskallatko matkustaa Venäjälle? Ohessa linkki uutiseen: http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=489744
3190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on niin maailmankuulua ryyppääjäkansaa ,että kun niiden äänenkin kuulee niin luulevat humalaiseksi.Jospa suomenkielikin muistuttaa humalaisen mökellystä.

Äänestä
  • kuulostaa siltä-

    Äänestä

Juttu onkin viiden vuoden takaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kurgan-6O kirjoitti:

Miliisi hakkasi ja ryösti suomalaisia Viipurissa. Uskallatko matkustaa Venäjälle? Ohessa linkki uutiseen: http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=489744

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu