Hectorin vaimo ym

tiedosta kiitollinen friikki

Mihin ja miten Hectorin vaimo katosi. Nehänn oli niin rakastuneita. Nyt on ollut pitkä tauko katsomisessa, eikä Ridgelläkään ole enää Tayloria saati Brookea vaimona. Mitenkä tässä näin kävi.

3

1152

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaunareissa

      Muistaakseni Hectorin vaimo Samantha ei viihtynyt hänen luonaan ja muutti isompaan kaupunkiin. Samoin heidän tyttärensä Caitlin muutti, New Yorkiin siis.

      Ridge aikoinaan valitsi Taylorin Brooken sijaan, josta siis Brooke suivaantui. Hän sitten meni naimisiin Nickin kanssa, mutta on nyt suuttunut Ridgelle kun tämä heilastelee Donnan kanssa. Eilisessä jaksossa Brooke myönsi Ridgelle, että edelleen rakastaa häntä.

      • tiedosta kiitollinen

        Hector onkin näköjään sokea ja asuu Taylorin luona. Ja Taylor heilastelee Ridgen veljen Thornen kanssa ja Ridge Brooken siskon Donnan kanssa. Ja Nick menikin Brooken tyttären Bridgetinn kanssa sänkyyn. Eli nyt Brooke on paria vaille.


      • Quantana
        tiedosta kiitollinen kirjoitti:

        Hector onkin näköjään sokea ja asuu Taylorin luona. Ja Taylor heilastelee Ridgen veljen Thornen kanssa ja Ridge Brooken siskon Donnan kanssa. Ja Nick menikin Brooken tyttären Bridgetinn kanssa sänkyyn. Eli nyt Brooke on paria vaille.

        http://soapland.albumit.fi/

        Sieltä löytyy vaikka mitä, mennyttä ja tulevaa!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      74
      3860
    2. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      93
      3251
    3. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      116
      2547
    4. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      19
      1720
    5. Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä

      Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m
      Ikävä
      75
      1516
    6. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      126
      1441
    7. Mikä tekee naisesta

      Seksikkään ja viehättävän? Entä miehestä?
      Ikävä
      99
      1393
    8. Varusmiehen kuolema

      Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä
      Kajaani
      67
      1387
    9. Mitä ajattelet rakkaastasi tällähetkellä?

      Itse haluaisin jo hänen viereen..
      Ikävä
      55
      1103
    10. Huippu, kaupunki ostaa hotellin

      Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä
      Ähtäri
      58
      1083
    Aihe