kirjoittelua täällä, niin kysymykseni kuuluu seuraavasti? Molemmat Tepot eli Teppo-moi/Teppo.moi
kehuskelevat täällä varsin usein jättipoteillaan niin oletko todistetusti nähnyt kummallakaan ns voittovihjaustaan ennen otteluita?
Siksi kysyn sinulta tätä koska sinä olet mielestäni puolueeton vastaamaan.
kehuskelevat täällä varsin usein jättipoteillaan niin oletko todistetusti nähnyt kummallakaan ns voittovihjaustaan ennen otteluita?
Siksi kysyn sinulta tätä koska sinä olet mielestäni puolueeton vastaamaan.
Vastaukset 10
Vanhimmat
kantaa muutkin, Mutta mielellään rekatut.
Ei ole teppo/teppo voittanut ikinä mitään. Jo se kertoo ettei kaverilla ollut munaa ottaa osaa kilpailuun.
Teppo on vihjannut tänne lukemattomia oikeita suuri kertoimisia rivejä, mutta vittuilun ja kateuden takia on lopettanut rivit. Tänään Teppo vihjasi Saipaa.
Kaiva sellaiset rivit esiin.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000024093240#22000000024093240
n kahlaa sen sekopäisiä turinoita. Kaiva sieltä sen voittorivit esille.
Kyllä olen joskus nähnyt rivin joka on vihjattu ennen otteluiden alkua. Tosin viime aikoina on enää ollut näitä missä vihjataan viimeinen kohde ainoastaa, muut on jo pelattu aikaisemmin. Mutta kyllä Teppo.moi:lla on välillä osuvia vihjeitä varsinkin jääkiekon osalta.
nähnyt voittavaa riviä kummaltakaan? Olenhan minäkin nähnyt Teppo-moilla yksittäisiä osuvia kohteita, Mutta en kertaakaan niitä Jättipotteja.
Tepon voitot! Siis ainoa rekattu joka kommentoi on M.a.n.c.e.h.e.s.t.e.r .
"JÄTTIPOTTI" tässä ilan käsikirjoitus.
DAVOS/ZUG X
OTTELU MENEE JATKOAJALLE ELI OIKEA MERKKI ON RISTI
SHEFFIELD W/CHARLTON 2
PÖLLÖT HÄVIÄÄ SELVÄSTI
PRESTON PELAA MYÖS TASAPELIN
NÄMÄ KOLME KOHDETTA ON TÄNÄÄN TIE ONNEEN