panacod

minääää25

voisiko joku kertoa jotain panacodista ja sen vesierottelusta? kokemuksia?

11

5343

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nielase vain

      Minulla on poretabletteja.

      Ei vaiskaan aiot käyttää niitä väärin.

      Mahtaa sinulla olla ummetusta jos syöt monta, minulla jo yksi tabletti panee mahan toiminnan jumiin.

      • lasin...ja

        Kahvinsuodatinpaperin läpi .


    • olet narkkari

      Pannarit lasiin ja vettä päälle. Vahingollinen parasetamoli kasautuu lasin pohjalle. Itse kodeiini jää pinnalle ja muuttuu siniseksi. Siitä vaan kitusiin.
      Totta kai tää aikoo käyttää sitä väärin. Miks muuten kyselis. Osta sitten muuten myös Microlaxeja että saat paskan edes joskus tulemaan.

      • shittiä

        oot vetäny ennen sitä erotteluas?

        siniseks?? just, monta viikkoa oot oottanu että elkaa home kertyä siihen pintaan??


      • ,,,,,,,
        shittiä kirjoitti:

        oot vetäny ennen sitä erotteluas?

        siniseks?? just, monta viikkoa oot oottanu että elkaa home kertyä siihen pintaan??

        panacod on vesierottelun jälkeenkin valkoista, mutta halvempi rinnakkaislääke paramaxx-cod muuttuu siniseksi!!


    • kuinka on mahdollista

      saada jotakin fiilareita panacodista?
      mä oon käyttäny ihan aitoon särkytarpeeseen ja kerran kokeilin ottaa muutaman extran muttei aiheuttanu mitään muuta kuin ettei edes unilääkkeillä saanu nukuttua. ei niin mitään euforiaa.
      paskapuhetta koko koukuttuminen

      • on krappikseen

        Kylläs krapulassa kun vetää 2-3 kpl...lähtee päänsärky.


      • on parempi
        on krappikseen kirjoitti:

        Kylläs krapulassa kun vetää 2-3 kpl...lähtee päänsärky.

        onko muuten pelkkää kodeiinia saatavilla, pana-osiohan ei krapulaan ja viinan kanssa käy.


      • Joo.

        Panacodin kodeiini on morfiinin puolijohdannainen, ja pitkäaikaisessa käytössä koukuttaa takuuvarmasti.
        Vaarallinen sikälikin, että viinan kanssa voi lamaannuttaa hengityksen, ja sen parasetamoli kuormittaa rankasti maksaa.


    • Anuscode

      Ette osaa käyttää pannareita. Liottakaa 5 panacodia 10 ml:ssa vettä. Laita sekaan 1 tl perunajauhoja ja muutama tippa pikaliimaa. Muotoile massasta puikko ja anna kuivua. Kuivumisen jälkeen huuhtele peräsuoli lämpimällä vedellä. Huolehdi, että kaikki vesi on tullut ulos. Tämän jälkeen työnnä puikko peräsuoleen ja mene peiton alle. n. tunnin sisällä alkaa vaikutus. Peräsuoli saattaa lutkuttaa itsestään ja aiheuttaa eturauhasen kiihotusta. Siemennestettä saattaa valua peniksestä. Kehossa tuntuu kutinaa ja turtumusta. Olo muuttuu euforiseksi. Paras on vielä edessä. Kun vaikutus nousee kohti huippua, tunnet mansikan maun ja silmäämunasi alkaa kääntyä ympäri. Sitten pääsetkin tapittamaan suoraan aivoihisi. Tuntuu kuin punertava valo palaisi pään sisällä. Kun vaikutus on huipussaan, tapaat henkiolentoja, joilta voit kysyä esim elämänohjeita, tai kuka murhasi JFK:n. Kun vaikutus laskee, tuntuu siltä kuin putoaisit korkealta. Pidä kuitenkin huoli, ettet oikeasti ole lentämässä kohti asfalttia. Sen pituinen se.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Janne Ahonen E R O A A

      Taas 2 lasta jää vaille ehjää perhettä!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      106
      1718
    2. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      127
      1462
    3. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      93
      1326
    4. Nyt on aika laittaa parit selkoon.

      Onko pareja täällä. Laita kirjaimet kuka tykkää kenestäkin ?
      Ikävä
      62
      1173
    5. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      10
      1058
    6. Saran ökytyyli käänsi katseita.

      On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      1029
    7. Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä

      Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall
      Maailman menoa
      216
      848
    8. Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta

      Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht
      Ikävä
      57
      773
    9. Ootko huomannut miten

      pursuat joka puolelta. Sille joka luulee itsestään liikoja 🫵🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      122
      763
    10. Miksi ihmeessä?

      Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
      Ateismi
      20
      728
    Aihe