oisko aasia myytävänä...?=)

Moikka!Mä etin aasii joten jos tiiätte jotain laittakaa mailii ossaan:[email protected]
MAILIA SIIS!
2164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saanko kysyä miksi etsit aasia? Minulla oli joskus nuorempana hirveä hinku sellainen saada ja sitten siitä aasista ei ollut kuin ongelmia: talvella tai vesisateella ei ulos halunnut, talvella ei sitä edes saanut ulkona kauan pitää. Luonteeltaan oli arvaamaton, minulle kyllä melko kiltti, mutta muita saattoi näykkiä. Kaikkein kauheinta siinä oli se ääni, kukaan ei kertonut miten se huutaa yksin jäädessään...huh huh. Ja eihän sillä voi edes ratsastaa. Kannattaa ostaa mielummin poni, niin saa jotain järkevyyttä hommaan.

Äänestä

Muistaakseni osoitteesta www.hevosnetti.com tai sitten www.hevostalli.net/markkinat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hanci kirjoitti:

Moikka!Mä etin aasii joten jos tiiätte jotain laittakaa mailii ossaan:[email protected]
MAILIA SIIS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu