Kiihottaako ketään eroottinen lataus yläluokan tytön ja miespalvelijan/duunarin välillä. Tytöllä valkea iho ja täyteläiset paljaat käsivarret. Tilanteeseen voisi liittyä yläluokan tytön antama läimäys kasvoihin, sanallinen nöyryyttäminen miten toinen on niin tyhmä ja sivistymätön tai käden laittaminen miehen suun eteen. Ratsastuspiiskaan voisi tyttö tarttua myös tarvittaessa.
Nöyryyttäminen
Yläluokan tyttö ja miespalv...
51972
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Suomessa aika harvinainen fetissi kun tuollaista luokkajakoa ei ole.
Palvelijoita on ollut rikkailla perheillä mutta sekin on ollut jo kadonnutta elämää 50-luvun lopulla.
Ajaako siivouspalvelutyöntekijä tai kotiavustaja saman?
Voisi ehkä ajaa. Mielummin ehkä kotiapulainen.
Kiihottaa kyllä. Voi kun joku kirjoittais tarinan esim. Yläluokan tyttö nöyryyttää mustia orjia jossain syvän etelän kuumuudessa joskus 1800 luvulla.
"Seksinovellit" palstalla oli vuosia sitten pari todella hienosti ja älykkäästi kirjoitettua tämän tyyppistä tarinaa (naisnäkökulma), pariskunnan keskinäisistä leikeistä. En kyllä enää muista millä nimellä ne tarinat löytäisi.
Yritin löytää, muttei onnistanut. Koita muistella missä se oli.
Kiittäen.