Liikenne valoissa vatulointi

aina kynsiä persettä liikennevaloissa, takana tulevat autot alkavat tyyttäilemään ja hermostuvat. Tunnen vain niin suurta autuaisuutta kun saan kynsästä valoissa oikeen kunnolla
1342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja sitten liikkeelle lähdettyäsi sinä työnnät sen saman sormen nenään, ah mitkä aromit. Ja työn viimeistelet laittamalla vielä lopuksi saman sormen suuhusi sattumineen, mikä makuaistit huumaava elämys.
Ja seuraavissa liikennevaloissa alkaa uusi kierros...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Itse tykkään kirjoitti:

aina kynsiä persettä liikennevaloissa, takana tulevat autot alkavat tyyttäilemään ja hermostuvat. Tunnen vain niin suurta autuaisuutta kun saan kynsästä valoissa oikeen kunnolla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu