halonen on huono presidentti

Ehdotan presidentin erottamisesta vaaleja.

Halonen eläkkelle, mummu käyttää jo piilareita silmälasien alla eihän se edes nää!
15308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kyllä Halonen on parempi presidentti kuin joku kusipää porvari joka ajaa vain rikkaiden etuja.

Äänestä
  • Hän on vaaleilla valittu, pulinat pois.

    Äänestä

  • tai huono, kirjoitti:

    Hän on vaaleilla valittu, pulinat pois.

    Suomi ei tarvitse Halosta. pulinat pois.

    Äänestä

  • halonen eläkkeelle. kirjoitti:

    Suomi ei tarvitse Halosta. pulinat pois.

    Ja sinäkö olet suomi?

    Äänestä

  • dgtf kirjoitti:

    Ja sinäkö olet suomi?

    Vähemmistöjä suosimalla ei voi olla enemmistön presidentti.

    Äänestä

ettei Halonen ole Niinistö. Katkera, katkera, katkera!

Äänestä
  • Kommari Halosta ei koskaan olisi pitänyt päästää presidentiksi, niin paljon pahaa HÄN on meille tehnyt ja globaalistikkin.

    DDR.

    Äänestä

  • vaan surettaa Suomi. kirjoitti:

    Kommari Halosta ei koskaan olisi pitänyt päästää presidentiksi, niin paljon pahaa HÄN on meille tehnyt ja globaalistikkin.

    DDR.

    paikallisesti.

    Äänestä

  • Minulle ei ainakaan, edes kirjoitti:

    paikallisesti.

    Mitäköhän hyvää sieltä DDR stä tuli : ei mitään, paitsi pikku kakkosen nukkumatti.

    Herää jo.

    Äänestä

tai vähemmän heilahtaneelta vaikuttavan hokema asiasta .... eikä oikein heikko näkökään. Jos homma ei tunnu toimivan, olisiko syytä ottaa yhteys niihin jotka ovat Pressalta vieneet valtaoikeudet - sieltä ne syylliset varmaan sitten löytyy asiaan joka on tyytymättömyytesi aiheuttanut .... paitsi tuohon näköasiaan ;)

Äänestä
  • Fakta on että Halonen on sosialisti.

    Äänestä

Jos Halonen kysyisi Sinulta kasvokkain:
MIKSI MINÄ OLEN HUONO PRESIDENTTI?
ja antaisi Sinulle raukalle mahdollisuuden vastaukseen.
Miten siinä kävisi!
Pystyisitkö keskustelemaan ja kertomaan hänelle itselleen hänen huonoudesta. Et varmasti.
Täällä netissä voi kaikki pieni aivoiset panetella toisiaan joutumatta vastaamaan/vastuuseen kenellekään kun pysyy vain tietyissä rajoissa.
Muistutan Sinua: että me työläiset/kommarit
(ja kaikki muutkin ihmiset puolueeseen katsomatta )
aivan miksi haluat nimitellä meitä olemme omalla rohkeudellamme lunastaneet/työllä tehneet tämän sodan jälkeisen vapaan Suomen Sinullekin.
Nyt Sinäkin nautit niistä kaikista eduista
(pitkä lista etten ala luettelemaan)
kaiken aikaa, mutta et huomaa sitä koska pyörit oman typerän napasi ympärillä.
Kerro meille miksi sinä olet niin hyvä ihminen!
Jään kateudesta vihreänä odottamaan sitä ,että saan sen lukea.
Paremmat ajatukset Sinulle !

Äänestä
  • Sosialismi on sairaus ja halonen on tauti joka sitä levittää. Täyttä valhetta koko Halosen Presidenttiys. Luonnekin on niin vaikea, että mielelläni en hänen laisensa vääristyneen maailmakasomuksen omistavan henkilön kanssa yhtään mistään keskustelisi.

    Äänestä

jep, jep.

Äänestä
  • Huonoin presidentti Koiviston kanssa, kumpikin samanlaisia Bluffareita. Laiskoja populisteja , vähemmistöjä kannattamalla ei voi olla enemmistön presidentti.

    terveisin: duunari.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saisi jo erota. välikysymys. kirjoitti:

Ehdotan presidentin erottamisesta vaaleja.

Halonen eläkkelle, mummu käyttää jo piilareita silmälasien alla eihän se edes nää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu