aaroa ei ole

salatut elämät tietäjä:aaro on kuollu se kolkkaaja oli laura
6953
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mistä voit olla niin varma

Äänestä
  • Tuolla on jo yksi.

    NIIN,varma ei voi olla. Lauran osuus asiaan on todennäköistä mutta ei täysin varmaa.

    Äänestä

  • Oottekos kattoneet Lauran hanskoja? Ne on sellaset nahkaset kanssa, ja se käsi oli naisen.. Olen aika varma että se kolkkaaja on Laura.

    Äänestä

Niin varmaankin. Kukas sitte kyttäs Eeroa verhon takaa tuvasta ja hiippaili tämän selän taa ja kumautti päähän?? Olin itseki aikalailla klapilla päähän lyötynä, että mitenkä tämä on mahdollista?? Aaro heitti veivinsä ja nyt se käy kumauttamassa veljeään takaraivoon. No.... Kaikki on mahdollista, kun kyseessä on Salatut Elämät.

Äänestä
  • Mitä jos Aaro on karannu ruumishuoneelta.

    Äänestä

  • enää mitää kirjoitti:

    Mitä jos Aaro on karannu ruumishuoneelta.

    tai pikemminkin noussut haudasta:D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


swd kirjoitti:

salatut elämät tietäjä:aaro on kuollu se kolkkaaja oli laura

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu