Toimiva sairaanhoito?

1428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuollaista ei OIKEASTI voi tapahtua ja on todella typerää esittää totuudenvastaisia väitteitä sairaaloiden ja lääkärien toimista. Aina ei sielläkään voida ihan kaikkia auttaa ja asioita on laitettava tärkeysjärjestykseen, mutta kyseinen tarina on täyttä puppua.

Psykiatria tuollaisessa tapauksessa tarvitaan. Koita välillä sen puolen avunsaantia. Saattaa tulla pikainenkin lähete.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HYS HUS kirjoitti:

Inhimillisyys kaukana!



http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000015&conference=4500000000001884&posting=22000000032849112

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu