Voisko

lainata mulle pari tonnia. Pitäis päästä käymään Hampurissa ilotalossa !!!
5200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

,,,,nuorikkos enää anna sulle,,,

Äänestä
  • jäi naapurin miehen matkaan ...

    Äänestä

paria tonnia Reberbahnilla edes matkoineen. Käypä hinta paikalla on alle 50 ekua ja laatua saat.

Eikä laivalla viinatkaan maksa kovinkaan paljon. Montako kertaa meinasit maapallon kiertää ja missä muualla poiketa?

Äänestä
  • lentoliput sinne ja takas noin 700 euroa kun ei ostanu etuajassa sitten jäis 300 euroa sinne ilotaloon ja tonnin pitäisin seuraavaa reissua varten ettei aina tarvis kerjätä ---> helpompaa minulle ja lainaajalle !!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku... kirjoitti:

lainata mulle pari tonnia. Pitäis päästä käymään Hampurissa ilotalossa !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu