4 kertaa tyhjästä ohi?

ässät oli tepsiä parempi.

Siis 4 tepsin äijää veti tyhjästä maalista ohi ja Johannes alanen sai olla monta sekunttia kiekon kanssa tyhjän maalin kulmalla ja veti kiekon vielä yli maalista.

mestismiehiä on tps täynnä.
2288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi voi teitä borilaisia :( Heti olette vinkumassa muiden palstalla. Jos voitatte yhden ottelun, niin ei se teistä mestareita tee.

ps. TPS on 10. sijalla. Mites ässät.... viimeisenä... TAAS!

Äänestä
  • Oi! olette 10 sijalla! uh! Raumalla ja turussa näköjään 10 sija on se utopistinen saavutus.

    taas viimeisenä? lääkkeet esille.

    Tuto liigaan tepsinpaikalle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bbbbnnnn kirjoitti:

ässät oli tepsiä parempi.

Siis 4 tepsin äijää veti tyhjästä maalista ohi ja Johannes alanen sai olla monta sekunttia kiekon kanssa tyhjän maalin kulmalla ja veti kiekon vielä yli maalista.

mestismiehiä on tps täynnä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu