naiset hei, millä sheivaatte, niin että tulos on hyvä, eli kokonaan lähtee, eikä jää ärsyttävää sänkeä? onnistuuko ihan höylällä? neuvoja kiitos. (:
parhain tulos?
jii
52258
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Niin, pinseteillä yksitellen nyppimällä ne parhaiten lähtee! Tulee kaunis ja sileä, sängetön posliini. Kova työhän tässä on, mutta tulet kyllä huomaamaan että se kannatti!
Millä helvetillä kukaan pystyy kunnolla nyppimään kaikki karvat pinseteillä!? Häpykummun alueelta onnistuu ihan jees, mutta mitä lähemmäs mennään itse vehkeitä, sitä enemmän sattuu! Itse ainakin haluaisin hyvän keinon päästä eroon karvoista ihan häpyhuulien ja klitoriksen alueelta? Sinne ei perkulesh kyllä pysty menee pinseteillä. Karvan tai kaksi pystyy vetää, mutta sitten kipu ja kyyneleet vie voiton ja höylä pelin kanssa loput. Aamulla jo taas kutisee ja näpyt sekä sänki paikallaan.
mie ajan aina kopekset käsikoneella eli ns. höylälä vai miksi ne etelän herrat sannoo.
partavaahtoa vain ja sitte raakaat poijes ja suihkussa nostelet kopeksia ylös ja katot, että kaikki lähtee.
hellu tykkä ime kopeksia yhtäaikaa ja leipoa rasvattua vartta, ruikkaauttaa sitten, se vain tekkee hyvvää ko saa ite vain makkoilla ja lukea aku ankkaa, he he heh e
Paras tulos tulee hunajaemulsiolla, huomattavasti paljon parempi kun vahat. Tällä menetelmällä karvat vedetään myötäkarvaan ja ärsytys todella vähäistä. Myös brasilialainen onnistuu eikä satu kauheesti =) siis kosmetologille, näitä löytyy jo aika monesta kaupungista.
Kauhean monen kosmetologin tai kauneushoitolan palveluluettelossa ei lue brasilialainen vahaus. Siellä lukee vain bikinirajat. Eli ne vain siistii suurimmat karvat häpykummun alueelta. Ei suinkaan häpyhuulilta tai kiveksiltä.