nyt tulee kokoajan tappioita siis rahallisia tappioita vedonlyönnissä, niin sanokaa tälle illalle voittorivi ?
TARTTISIN APUA TEPPO !!!!!!!!!!!!!
ranteet auki
14760
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Olet toivoton tapaus, vaikka sulle nyt antais voittorivin nii syytäisit ne takaisin sinne mistä ne tuliki. Lopeta suosiolla tai kehity.
TÄSSÄ OLLAAN VOITTORIVIÄ ODOTTAMASSA TEPOLTA, EIKÄ MITÄÄN MUUTA PASKAA !!!!!!!!!!!!!
no vedä ne rantees sitte auki..ei se voitto rivi tuu sua auttamaan paskankaa vertaa ! pikavippi on olemassa, sieltä voit kuvitella että oot voittavinas vaikka sen 300e ja sit pikku hiljaa se ottaa kyl omansa takaisin.
JÄTÄ MUT RAUHAAN !!!!!!!!!!!!!
ei mulla oo ongelmaa mutta sulla on :D..sehän on tullu jo selväks.
SUN PÄÄSSÄ TÄSSÄ ON VIKAA !!!!!!!!!!!!!!!
ei mulla oo mitään vikaa päässä, olen vaan vähän vitun tyhmä jätkä.
mulla on pieni mulkku että kaikille tiedoks.
pitäskö mua alkaa vituttaa tai jotai ?:D huono yritys
Jos tuntuu todella tuolta, niin Teppo suosittelee Sinulle vedonlyönnin lopettamista et sillei hei! Suomessa on ihan perushommia tekemällä mahdollista pitää taloutensa tasapainossa. Se että et voita pääsääntoisesti vedonlyönnistä ei tee susta huonoa tai tyhmää ihmistä, vaan sun vahvuutesi ovat jossain muualla. Tuntuu ikävältä, että joku olisi valmis viiltämään ranteensa auki jonkun potkupallon tai kumilätkän vuoksi.
Voittorivi on siis se, että lopeta vedonlyönti tyystin.
PLIIS !!!!!!!!!!!!!!!
kai tiiät että ei kukaan voi mennä sanomaan varmaa voittotuplaa vaikka ois minkälainen sankari sanomassa sitä...vaikka meniski oikein.
"Voittorivi on siis se, että lopeta vedonlyönti tyystin"
Ei sun pakko oo sitä lopettaa täysin. pelaa vähän hillitymmin jos pidät siitä harrastuksena. Iha pikku panoksilla tutustut peliin.