Ulkomailla kummastallaan

3243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

By the standards of Britain's ret-top tabloids, Miss Kuronen's disclosures in The Prime Minister's Bride are less than lurid.

Äänestä

kummastella, ei se meitä liikuta pätkääkään.

Äänestä
  • eikä liikahda järki ei viisaus ei käytös ei niin mikään.

    joten pitäkää kiinni tuolestanne sillä kohta liikkuu vaikkette soisikaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keikkanen kirjoitti:

http://www.ess.fi/?article=184259

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu