Hihhulit valtaavat Amerikan

Ei mene enää montaa vuosikymmentä, kun fundamentalisti-kristityt ottavat vallan lopullisesti käsiinsä USAssa. Se on sitten Harmageddonin aika ja ei muuta kuin ydinaseet paukkumaan!
4294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ehdotat tämän takia sitä että nämä fundamentalistikristityt kootaan pikaisesti keskitysleireille lopullista ratkaisua varten? Tai että heitä vain muuten vainotaan?

Tutustumalla Raamattuun huomaisit että se on yksi tuon pelkäämäsi Harmageddonin ennakkovaatimus.

Koitatko siis estää vai saada sitä aikaan?

Äänestä
  • Uskonto on maailman pahin mielisairaus. Kaikki uskovaiset pitäisi mitä pikimmiten saada pakkohoitoon.

    Äänestä

  • kansojen huume kirjoitti:

    Uskonto on maailman pahin mielisairaus. Kaikki uskovaiset pitäisi mitä pikimmiten saada pakkohoitoon.

    raha- ja tiede- ja uskontouskovaiset. ei nää eroo juurikaan toisistaan.

    Äänestä

  • Violet1111 kirjoitti:

    raha- ja tiede- ja uskontouskovaiset. ei nää eroo juurikaan toisistaan.

    onko niitä muitakin uskiksia ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mahmot kirjoitti:

Ei mene enää montaa vuosikymmentä, kun fundamentalisti-kristityt ottavat vallan lopullisesti käsiinsä USAssa. Se on sitten Harmageddonin aika ja ei muuta kuin ydinaseet paukkumaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu