Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

lurpottavankin koolla ON väliä..

kauhukseni huomasin kerran,että koolla on tosiaan väliä.. siis en tarkoita edes juhlakunnon kokoa, vaan ihan jo sitä, minkä kokonen vehje miehellä roikkuu jalkojen välissä ihan normaalisti..

tämä havainto iski minuun kun kerran olin saunassa erään henkilön kanssa, jonka kera olin harrastanut paheita muutamaa iltaa aiemmin.. älkääkä edes kysykö miksi en ollut tätä aiemmin huomannut.. se oli suorastaan järkytys, miten pieni se oli!!

olenko siis täysin sekopää ja pinnallinen.. onko kellään muulla ongelmaa "levossa olevan pippelin" koosta?? ja tiedän kyllä ettei se kerro mitään erektion koosta, mutta silti..
63284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

On muillakin naisilla "ongelmia" miestensä pienen lepomunan takia.

Esim. Soneraplazan Ellit-sivuilta löytyy keskustelu, jossa nainen
kertoo häpeävänsä miehensä pientä munaa. Eikä kyse siitä miltä se
näyttää erektiossa, vaan nimenomaan levossa saunassa, uimassa jne.

Äänestä

Onhan se mukava seurata mökillä kun miehet juoksee saunan ja järven väliä veitikat heiluen. Oman miehen kulli kun on se kaikkein kaunein sekä selkeästi suuri kokoisin. Tavallaan tunnen alistavani ystävättäriä siinä terassilla tätä showta seuraillessamme.

Äänestä
  • olen kaveriporukan isomunaisin, nautin suunnattomasti sauna-järvi väliä alasti kävellessä kuinka vaimoni kaverit tuijottavat isoa lepomunaani, heh. Voin vaan kuvitella kuinka terassilla ollessaan vaot kostuu kun kaverin miestä alkaa tekeen mieli. Ja panisi silmää räpäyttämättä jos paikka tulisi. sen näkee hyvin kuinka naisväki alkaa terassilla liikehtimään miesten tullessa saunasta ulos, ne alkaa vetään tupakkaa, juomaan nopeammin... kaikki levottomuus isosta munasta, oma vaimo on toki rauhallinen ja taitaa nauttia samasta kuin ylläkirjoittanutkin, alistaa kavereitaan minun mahtimeisselillä...

    Äänestä

  • himokkaita katseita kirjoitti:

    olen kaveriporukan isomunaisin, nautin suunnattomasti sauna-järvi väliä alasti kävellessä kuinka vaimoni kaverit tuijottavat isoa lepomunaani, heh. Voin vaan kuvitella kuinka terassilla ollessaan vaot kostuu kun kaverin miestä alkaa tekeen mieli. Ja panisi silmää räpäyttämättä jos paikka tulisi. sen näkee hyvin kuinka naisväki alkaa terassilla liikehtimään miesten tullessa saunasta ulos, ne alkaa vetään tupakkaa, juomaan nopeammin... kaikki levottomuus isosta munasta, oma vaimo on toki rauhallinen ja taitaa nauttia samasta kuin ylläkirjoittanutkin, alistaa kavereitaan minun mahtimeisselillä...

    Juupajuu. Kaikki naisethan tietenkin himoavat sinua ja haluavat sänkyyn
    kanssasi vain siksi, että sinulla on isompi lepomuna?
    Uskotko sinä ihan oikeasti tuohon mitä kirjoittelit? Ihan omissa
    fantasioissasi taidat liikuskella? Vai että oikein silmää räpäyttämättä
    panisi? Heh! Taitaa olla melkoisen epätoivoista jengiä ne naisesi
    kaverit? (jos sinulla ylipäätään naista edes on)

    Äänestä

Noh miullapa on 5 cm levossa ja 16cm toiminnassa.
Jos se on emännälle ongelma, niin ostetaan se Bemari, jos se auttaa tuohon "ongelmaan"

No onneksi olen sinkku, ni ei ole sitä ongelmaa =)

Äänestä
  • Mites se bemu tähän liittyy? Valehtelematta, mulla 19cm ja levossa 12cm... En ymmärrä miten tuo auto tähän liittyy vaikka multaki suuri bemu löytyy?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


_babydoll_ kirjoitti:

kauhukseni huomasin kerran,että koolla on tosiaan väliä.. siis en tarkoita edes juhlakunnon kokoa, vaan ihan jo sitä, minkä kokonen vehje miehellä roikkuu jalkojen välissä ihan normaalisti..

tämä havainto iski minuun kun kerran olin saunassa erään henkilön kanssa, jonka kera olin harrastanut paheita muutamaa iltaa aiemmin.. älkääkä edes kysykö miksi en ollut tätä aiemmin huomannut.. se oli suorastaan järkytys, miten pieni se oli!!

olenko siis täysin sekopää ja pinnallinen.. onko kellään muulla ongelmaa "levossa olevan pippelin" koosta?? ja tiedän kyllä ettei se kerro mitään erektion koosta, mutta silti..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu