Kadonnut

...kuljettaja, jäljelle jätti vain älyttömän ikävän ja pettyneen sydämmen.
61672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kenestä kuljettajasta puhut?Mikä kaupunki?

Äänestä
  • kaupunkia laittaa, mut Itä-Suomesta.

    Äänestä

kyllä se kaupunki oikeastaa vaaditaan:)

Äänestä
  • uusia ehdokkaita tarjolla ???

    Äänestä

en mä sua unohtanut

Äänestä
  • ettet unohtanut! En minäkään sua, vaikka kuinka yrittäisin...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


yksi komea... kirjoitti:

...kuljettaja, jäljelle jätti vain älyttömän ikävän ja pettyneen sydämmen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu