Jos joku on kadonnut niinkos Maddy tai ihan kuka vaan ja voisit tunnistaa, pikkasen ehkä tai paljoonkin epäröisit... silti tunnus merkit viittaisi kadonneeseen.
Ottaisitko tykö ja ilmottaisit poliisille silläkin uhalla jot kyse on väärä henkilö?
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200802207277929_ul.shtml
Ottaisitko tykö ja ilmottaisit poliisille silläkin uhalla jot kyse on väärä henkilö?
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200802207277929_ul.shtml
Vastaukset 14
Vanhimmat
ihan itte tuollaisia!
Mä ihan itte mietin tollasii koska mä iha itte laitoin ton alotuksen. Ja ihan itte jos mun eteeni tulis vastaavaa ko toi linkki juttu minkä laitoin nin taatusti nappaisin sen muksun ja pyytäisin virkavaltaa avuksi ihan silläkin uhalla jotta oon vääräsä!
Mun eteeni kävi monta vuotaa sitten iso mies kirveen kanssa, ja uhkasi ystävääni Naispuolinen, ja hänellä pieni lapsi sylissä ja uhkasi lyödä..otin kirveen kädestä ja ja äiti ja lapsi sylissä juoksivat pihalle! Jätkä pisti mut seinää vasten ja sanoi, jos ette lähde niin tappaa minut! Sain puhumalla rauhotettua miehen, mutta siinä oli muitakin ihmisiä ja ne soitti poliisin ja jätkä vietiin putkaan! Monta poliisi-maijaa tuli pihaan! Myöhemmin kuulin juttue, jotta tää mies teki ullakolla amfetamiinilla itsemurhan??
Mun ei tarvii sanella eikä paljoo tehä... mää tuun ja otan pillistä kiinni.... pikkasen helisytän ja vot ;-)
sua!
Ottaa pillistä kiinni! mä sua vaikka pusun poskelle...
Pillistä... ja nätisti "herutella"
On mun ihaNainen! Mä en sorru vieraisiin Naisiin mutta sorry! saahan sitä suukon poskelle ja se ei kai ole pettämistä!
ei ollenkaan... mää vaan pikkasen sust keväälle heruttelen elämäneliksiirii...
Kyl silippa sen ymmärtää :)
Piti kaksi kertaa miettiä tuo elämän eliksiiri....;D Siitä saat unissasi maistaa ne elixiirit....heh! http://www.youtube.com/watch?v=zjQ7BjNbGIs
ja sit miettisin lisaa :-)
Ai siis minkä tilaisit uuden?
pysyisin ainakin näköetäisyydellä kokoajan niin kauan kun poliisit tulevat. En jäis kyllä perään ihmettelemään. Vaikka painiksi laittaisin, jos ei muu auta.
Niin tekisin mää kanssa!