Ei näe mitään,mutta ei käännä päätään äänen suuntaan,ja katselee ihan muualle....Omituista..perin omituista..Hmmm..tjaa.
Omituinen reaktio Sofialla
Dr.Phil Lynott
5987
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
viel tylsempää seurata sen huonoo näyttelemist "sokeena"...yheski kohtaa sen silmät vahingos kattoo yht ihmist päin..
Ei se nää enää ikinä mitään.
Sama havainto;) Tuli mieleen, että Sofiahan on kuin autistinen. Kyllä luulis "katsekontaktia" ottavan ihmiseen jolle puhuu, kuin katselee toiseen suuntaan:)
Koska aleksi on kanssa alkoholisti, niin ei se sofiaa juuri lämmitä. Alkoholisti maarit lähtee ja toinen tulee tilalle.
Sofialla oli myös meikkiä, ainakin kulmat laitettuna ja ripsiväriä kun makasi sokeena sairaalassa.. Mä en tajua miks sille laitettu meikkiä semmoseen kohtaukseen.. Ne vielä näytti niitä sen silmiä läheltä, niin hirveesti ripsiväriä..