Oikein toimittu Putinilta! Oli jo aikakin laittaa USA:n nuolijavaltio ojennukseen.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200802217283579_ul.shtml
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200802217283579_ul.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=PXH19ShY9Cg&feature=related
Mitä helevetin virkaa tuommosella köpöttimellä on maailman kaikkeuden suhteen.
Eikö venäläiset aio koskaan kasvaa miehen mittoihin ja lopettaa nuo naurettavat lelujen kanssa uhoilut? Häh.
Koska seuraavassa hetkessä joku tekee taas suuremman, ja sitten venäläiset taas itkevät, kuinka heidän supervaltionsa on tuhottu ja taas tehdään,-köyhiltä vähennetyillä varoilla viisi metriä leveämpi pommikone, jota näytetään muille valtioille, ja sama idioottien perseen päristely vain jatkuu.
Mutta loppu TULEE, se on varma, ja silloin myös venäläiset näkevät, mitä humpuukia he tekivät. Ja se päivä on valtava päivä, kun tuommoset häkkyrät on häpeä niiden tekijöille.
Tuo ei ole pommikone, eikä edes venäläinen, vaikka tuossa venäjän lippu olikin. Se on Ukrainalainen kuljetuskone, joka on maailman suurin lentävä lentokone. OLET TYHMÄ!! TYHMÄ!! TYMÄ!!! HAH HAH HAH HAH HAH HAAAAAA!!
FEIKATA Lahtari Arin nimimerkkiä????????
etkä siedä, että kerrotaan totuuksia? Olet kovin tyhmä, mutta kyllä totta pitäisi puhua ja kirjoittaa. Tyhmyys ei anna oikeutta valehdella. Käytätkö vielä aineita, Heikki?
Käytännössä tuollaiset varoitukset ovat TÄYSIN TURHIA!
Putin varoitti USA:a hyökkäämästä Irakiin, tunnustamasta Kosovoa ym.
Itse kannatan tekoja, EI turhaa lässytystä!!
USA ei usko, ellei laiteta kovaa kovaa vastaan!!
ei kuole luonnollisella tavalla. Joku onnettomuus saattaa tapahtua pian.
USA:n presidentille JFK:lle sattui kanssa onnettomuus, meinaa, että häntä ei suojeltu mitenkään, ja kuljettiin avo-autolla teuraaksi.
On se kova maa tuo USA, kun tappavat omia presidenttejään!!!
Venäjä tunnustaa kohta Abkazian itsenäisyyden.