Korhosesta pj!!!

Sanoisi vaan sen suoraan kun mieli kerta tekee:

http://www.nykypaiva.fi/default.asp?sa=92477

Tulisi taas uutta väriä suht värittömään päivänpolitiikkaan.
2121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyvä, voisin taas seuraavissa vaaleissa vaikka äänestää keskustaa, jota en ole tehnyt vuosiin. Olen ollut n.15v. sitten jopa keskustan lautakuntapaikalla, Korhosen aikana voisin taas palata takaisin vaikka "päivän politiikkaan".

Äänestä
  • Keskustan tulisi kiireesti ja selkeästi nostaa Korhonen puheenjohtajakilpaan ehdokkaaksi Vanhanen on pilannut luotettavuutensa tukemalla kokkareiden kanssa Sippoon ryöstöä Kuntalakia on loukattu Korkeimman hallintooikeuden tuella. Kansalaiselta on mennyt luottamus Vanhaseen. Korhoen framille!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vastarannan Kiiski kirjoitti:

Sanoisi vaan sen suoraan kun mieli kerta tekee:

http://www.nykypaiva.fi/default.asp?sa=92477

Tulisi taas uutta väriä suht värittömään päivänpolitiikkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu