Katariina

http://www.katariinalillqvist.com/

Miksi loukata Mannerheimin muistoa noin törkeästi?

Mitä pahaa on hän tehnyt jotta homoksi sanot?

Suomen pelastaja, ilman häntä venäläiset olisivat sotkeneet suomalaiset suohon tai ajaneet ruotsiin homojen joukkoon. Hyi nhelvetti

YÄK.
3128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vastaavan "taideteoksen"?

Vaikka muovailuvahasta, niin eihän Katariina sellaisia vastaan hyökkäisi....

Äänestä

mihin "piireihin" punapää kuuluu!

Äänestä

kyllähän tämä taas kertoo paljon "hienosta miehestä".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lillqvist kirjoitti:

http://www.katariinalillqvist.com/

Miksi loukata Mannerheimin muistoa noin törkeästi?

Mitä pahaa on hän tehnyt jotta homoksi sanot?

Suomen pelastaja, ilman häntä venäläiset olisivat sotkeneet suomalaiset suohon tai ajaneet ruotsiin homojen joukkoon. Hyi nhelvetti

YÄK.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu