Onko demarit kateellisia?

Kun eivät aja bemarilla? Muumioitunut 40-luvun pulapuolue !

Seuraava ehdotus: Kaikkien ajettava Itäsaksalaisilla diesel-Trabanteilla.
1116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllähän siihenkin porukkaan mahtuu jos jonkinlaista "peace" nippelin kantajaa.Voisin kuvitella monen tavallisen demarin haistattavan pitkät pas..t koko idean "isälle".Kyseessä oleva risuparta kun tuntuu ärsyttävän jopa puolueensa kannattajatkin.Mielenkiinnolla seuraan kuinka kyseinen risuparta "kiemurtelee" tästäkin kuiville.Syy löytyy muista kuten niin monesti ennenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muumiopolitiikkaa kirjoitti:

Kun eivät aja bemarilla? Muumioitunut 40-luvun pulapuolue !

Seuraava ehdotus: Kaikkien ajettava Itäsaksalaisilla diesel-Trabanteilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu