Turhauttavaa tehdä

hyvää ruokaa...kukaan ei kehu ..eikä tule tyytyväiseksi )))))))))
12229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

itsekkään tyytyväiseksi?

Äänestä
  • mutta jotain jäi taas puuttumaan.. niinkuin jo mainitsin...

    Äänestä

  • tosi hyvää kirjoitti:

    mutta jotain jäi taas puuttumaan.. niinkuin jo mainitsin...

    tuohon auttaisi?
    Nythän olisi hyvä täydellä vatsalla etsiä seuraa :)))

    Äänestä

  • mikähän kirjoitti:

    tuohon auttaisi?
    Nythän olisi hyvä täydellä vatsalla etsiä seuraa :)))

    taas seuraavaksi plussat ja miinukset puntariin...

    Äänestä

  • sitä laittaa kirjoitti:

    taas seuraavaksi plussat ja miinukset puntariin...

    sitte kuinka ronkeli, sen seuran suhteen? Mitä tarvitaan että plussia saa, ja mitä pitää laistaa ettei tule miinuksia?

    Äänestä

  • oletko sää kirjoitti:

    sitte kuinka ronkeli, sen seuran suhteen? Mitä tarvitaan että plussia saa, ja mitä pitää laistaa ettei tule miinuksia?

    mutta aitous ,rehellisyys,esim. plussia ...väkivaltaisuus ja pienikin pelko siihen suuntaan ovat miinuksia..en tiedä mistä se juontaakaan..no taidan tietää

    Äänestä

yhtään skitsovikaa? Kata kahdelle ja keskustele aiheesta kuin aiheesta, vaihtelet vaan tuolia mielesi mukaan.

Yksinkertaista, se tarvii vain oivallusta :)

Äänestä
  • kerran , näkymättömäm kanssa on mukava keskustella. Mutta kun siinä ei saa edes riitaa aikaiseksi)))))))

    Äänestä

Kyllä onnistuitkin tekemään itsellesi hyvät safkat. Maku niin tasapainoinen ja mausteet kohdillaan. Ei kaivannut yhtään enempää suolaa eikä pippureita. Kypsyysaste juuri sopiva, mikä teki ruuastasi suussasulavan. Tuoksukin toi veden kielelle ja tarjollepano oli mykistävää.

Upea ateria kaikinpuolin, onnistuit täydellisesti! :)

Äänestä
  • kastike nam nam, lisäkkeet sopivia. KIITOS KEHUISTA..KYLLÄ tuli tarpeeseen..olis riittänyt sullekin..visuaalinen puoli on osa ruokailua ..kiitos

    Äänestä

jos oviluukusta pelmahtaisi munuaispiiras :-Ö

Äänestä
  • naapurillani on kuusi pitkäkarvaista rotukissaa...heh heh...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


itselleen kirjoitti:

hyvää ruokaa...kukaan ei kehu ..eikä tule tyytyväiseksi )))))))))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu