eikö Antti ole hänen isänsä!
Juulia kysyi
Tanjalta
5671
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mistä Juulia tiesi Tanjan entisen miehen nimen?
Outo juonenkäänne muutenkin tämä adoptioon annettu tytär. Rikuhan oli kuitenkin Juulia vanhempi, niin miten Tanja pystyi raiskauksen jälkeen pitämään Antilta ja muilta raskauden salassa? Toisaalta, mistä hän varmaalla tiesi saiko Juulia alkunsa raiskauksesta vaiko eikö ollut mitään mahdollisuutta, että Antti olisi ollut Juulian isä.
sano yhesä vaiheesa Maaritille että olin nuori ja en tiennyt miten toimia ja sitten oli myöhäistä tehdä enään aborttia. Ja sitte se sano että Antti otti asian hyvin.
Noorahan kertoi Juulialle Rikusta joka oli Amin serkku ja puhui muistaakseni myös Antista ja Tanjasta...
Toi on mennyt ohi, että Riku ja Tanja on sukua Amille. Ei tullut seurattua salkkareita siinä vaiheessa, kun Riku ja Ossi tuli kuvioihin.
Amihan on sukua myös Hannalle ja Sofialle ja Jennin ex-mies, Nikon kasvatti-isä. Ami on vaan yksi sarjan hahmoista, jotka on sukua suunnilleen puolelle sarjassa esiintyneille.
Aika sisäsiittoista porukkaa pihlajakadulla.
Amihan tuli hoitamaan pikkuserkkunsa tytärtä Sofiaa, kun oli jo eronnut Noorasta, sit tuli Amin serkku Riku kertomaan että Amin äidillä on syöpä joka sit parani vissiin. Rikulla oli alkoholi ongelma ja Lasse soitti Tanjalle joka ei halunnu uskoa et hänen pojalla muka alkoholi ongelma. sit kun Juulia ja Noora tuli ja kun Noora puhu Amista Tanjan kuullen Ossi kertoi et Ami on Tanjan Siskon poika, et ehkä Hannan isä tai äiti on Amin isän serkku taisit Tanjan ja sen siskon serkku jolloin Hanna on myös Rikun ja Juulian pikkuserkku. Sit hän Juulia ja Sofia on sukulaiset.
Ja Kristo Päivinen on Juulian isä, Kristo oli Antin ystävä ennen kun Kristo raiskas Tanjan.