Käykö teille koskaan niin, että laukeatte, mutta ette "tunne" orgasmia (nautintoa)? Minulle käy joskus, hyvin havoin niin, että ehdin laueta niin että tunto ei ehdi mukaan.
Laukeaminen ilman orgasmia?
Käykö teille?
44476
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sillon tällön mullekin käy samoin. Yleensä kyllä johtuu siitä, että haluaisikin pitkittää nautintoa, mutta ei pystykään lopettamaan ja jotenkin laukeaa kuitenkin. Laukeamisen huomaa vain koska paikat tulevat aroiksi, mutta se täydellinen hyvän olon tunne jää saamatta :) Mutta jos näin, niin odottaa hetken ja tekee vaikka uuden kunnollisen perään :D no problemos ;P
Varsin tutultä kuullosti molempien kirjoitus.
Luulen, että tuon syyn vuoksi orgasmin saaminen on tosi vaikeaa yhdynnässä. Tai siis tuleehan se, mutta täysin tunnottomana. Siksi moni ajattelee, ette saa yhdynnässä orgasmia, koska noita epäonnistuneita ei huomaa.
tottakai on käynyt näin ja se on kuin hamuaisi enemmän kuin saa. eli ei anna tunteelle valtaa ajoissa ja sitten tilaisuus meneekin jo ohi. ei ole liian helppoa.
aina sitä saa orgasmin kun tarpeeksi nylkyttää.