Hirvi seivästi miehen

Joskus jossain en vaan muista missä.
9224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

e-pohjanmaalla soinissa aikoinaan hirvi rupesi vastustamaan virkamiestä ja nosti etujalkansa polliisin kulkuneuvon konepellille.
ei tainnut tykätä polliisista.

Äänestä
  • sai?

    Äänestä

luetuin..

Äänestä

eikö??

Äänestä
  • minkä makuista on hirven maito,varmaan hirven maidon.

    Äänestä

  • niitä lypsää kirjoitti:

    minkä makuista on hirven maito,varmaan hirven maidon.

    tiedä.

    Äänestä

kaikki hirvettulee ottaa kiinni ja poistaa sarvet ettei noin käy uudestaan

Äänestä

Et siis tiedä tarkemmin että milloin, kun mulla on sellainen tuntuma ettei Suomen hirvikannassa ole enää uroksilla kunnon sarvia. SAATANA! HIRVIMIEHET VAIKENEE NOLOINA. SALUT

Äänestä
  • Yöpymis tarkoituksessa ?

    Ja onko MARTTI VAINIO sukua hirvieläimille muutenkin kuin geenipohjaltaan ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sarvillaan.. kirjoitti:

Joskus jossain en vaan muista missä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu