Olen siis tämmöinen 23-vuotias,hieman rehevä,sosiaalinen ja avoin nainen. Minua ei ole koskaan nuoltu sieltä.. Vaikka halukkuutta olisi;) Ehkä en osaa rentoutua tarpeeksi. Olisi ihana kokeilla saisiko joku minut laukeamaan näin,mies tai nainen..Olisi ihanaa jos hän ensin ajelisi minut,nauttisimme samppanjaa ja siitä sitten jatkaisimme;) Olen muuten erittäin seksuaalinen ja kokeilunhaluinen nainen,ja myös melko paljon kokemusta omaava,erilaisia kokemuksi,mm tämä puuttuu.. Tuntuu että olen jäänyt paljosta paitsi..Olenko?
Ikinä kokenut:(
Blondie
72235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
suurin osa partnereistasi tummaihoisia?
Itseasiassa ei yksikään. Mistä niin päättelit..? Sekin on vielä haaveissa tämän lisäksi ;)
Niin jotta ootko itse ihan suoraan sanonut miehelle että "mitäs jos kävisit vuorostas alhaalla" tai ohjannut muuten miestä alas?
Vaikkapas työntämällä kevyesti hartioista tai ihan vain pokkana istahtanut naaman päälle. Jos otat mieheltä suihin niin siitäkin on melkoisen helppo siirtyä vaivihkaa 69asentoon.
Siitä en sitten osaa sanoa mitään oletko jäänyt paljosta paitsi. Jotkut miehet kun ei tosiaankaan tiedä yhtään mitä tekevät siellä alhaalla. Itse pidän ja suoranaisesti tarvitsenkin ja haluan suuseksiä, koska kuulun niihin naisiin jotka ei ole saanut orgasmia pelkästä yhdynnästä.
Minunkin tee joskus mieli nuolla pimppaa,mutta kun käymme 69,asentoon avokkeeni pimppa tuoksuu/haisee pahalle,vaikka olisikin pessyt sen..
mikä avuksi jokin pesuaine? olisiko jotain hiivaa..onko apuja?
Tätä minäkin pelkään,siksi en uskalla edes "tarjota".. :(
Ymmärrän että vieraan ihmisen seurassa ei ole helppo rentoutua, vaan jos oot kokeilunhaluinen-voi olla voisin auttaa? Olen tumma ja hyväkroppainen noin 15 vuotta sua vanhempi nies Helsingistä.En tavoitele muuta (jos pelottaa):)
[email protected]
kuulostaa hiukan epäuskottavalle.. riippuu tosin seksikumppanien määrästä, mutta oma kokemukseni on, että suurin osa seksikumppaneista haluaa antaa naiselle suuseksiä ihan omasta aloitteestaan -ja vielä vaatimatta vastapalvelusta. Eli todella outoa jos sinulla ollut useita eikä kukaan muka ole tehnyt liikettä..
Se, oletko menettänyt jotain, riippuu taas ihan suuseksin antajasta; kun sen suorittaja tietää mitä tekee, sanoisin, että kyllä -kannattaa haikailla kys.om. nautinnon perään ;)