KENET NÄISTÄ ÄÄNESTÄISIT
SUOSIKIKSI
22646
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Kukahan nuokin valinnut?
Toki sä äänestäsit, Silipaa, se on nro. 36 :)
Tässä mukana! Jos olisi ollut, niin voittaisi! mutta miksi meidän miesten muka pitäisi äänestää naisia ulkomuodon perusteella???
niin onkii.
taas lehmät rivissä
nro. 28.
kun on malleista kyse :-O]
tämä http://www.seiska.fi/seiskatv/_a75074/marikan jattisilikonit livena/.
Latvakakkonen! Miten tuo voi miehiä kiinnostaa??
marika livena..
hmmm...
ja aikas isokin sellaine ja mua kiinnostaa tuo kiven kova bisnesnainen. silikoni rintoja olen kerran kokeillut kuppilassa ja eipä iskeny ja muistappa sinäkin ettet moisiin kajoa http://www.youtube.com/results?search_query=lauri tähkä&search_type=.
eräs tytöistä taisi olla Amy Winehouse? Saako hän osallistua ja jos niin saako myös mummo? Menikö ilmoittautumisaika jo umpeen ja mikä olisi palkinto voitosta - ei kai mies kuitenkaan?
Nuo vain.
Mutta ei ollut vissiin äänestyksessä! Naisella pitää olla älyä ja liikuntaa! Mutta mitä ulkonäköön tulee, niin käyttäytyminen ja persoonallisuus menee ulkonäön ohi! http://www.youtube.com/watch?v=btH_R66EVw8
sinä silloin äänestät silipaa ja minua..
Silpa voittaa ja sini-siivetär tulee toiseksi eli hopeaa! eikä se ole häpeä....D
häpeä..ja tietty mä hävisin vain rinnanmitalla..vai..?
Ei ole väliä! pienemmät on paremmat ja suuret menee vähän yli! Ehkä sama juttu naisten puolelle, jos miehellä on liian suuri berliinin makkara! (mitä ihmettä mä oikein horisen) mutta olen maitanut pari ananas-mehu kossua! Sellainen kappale laulaa lapinlahden linnut, kui elä pure mun ananasta???
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1494777
6 eli kuutosta. Paras hymy ja naamavärkki. Kuvissa on ainakin kaksi humanoidia.
Silipa-Tuulia olisin kyllä äänestänyt.
numero 17, Marje taisi olla nimi
Kyllähän tuo Marje on upea plikka.
Vinot silmät ja korkeat poskipäät.
Saattaa olla ihan hyvät mahdollisuudet.