Vielä samasta vanhasta kuluneesta aiheesta.. Miten saa siististi ajeltua binikirajaa?? tuntuu että aina kun ajelen terällä niin heti seuraavana päivänä pistelee ja tulee näpyt.. tosi iljettävää.. ja en todella haluis kaikkia karvoi pitää.. vielä vastenmielisempää =) Miten sais pidettyä ne pidempään pois ja mitkä ne voiteet auttaa pitämää näpyt pois?? oon kuullut talkista jotain..? no mut pliide jotain vastauksia.. en viittis mihinkää kalliisii vahauksii mennä sentää mutta..mutta.. no kertokaa jotain? =)
kysymys tytöltä tytöille..
yks tytsy vaan =)
42059
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tutki viestiketjua
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=119&conference=1000000000000005&posting=22000000000889543
Kokeilepa sellaista kuin Veet-bikini. Tämä tuote on tarkoitettu bikinirajaan ja olen ainakin itse todennut sen hyväksi. Minullakin tulee terällä ajelusta kauhea kutina(onhan se kuitenkin herkkä alue). Mutta tätä tuotetta kun kokeilin ei tullut yhtään näppylöitä,eikä kutinaa. Kannattaa kokeilla:)
Mistä tätä tuotetta sais ja paljon maksaa? =)
veettiä saa vaikka citymarketista, varmaan ruokavarastosta ja siwastakin. Mut se ei ole kyllä toiminut minulla itse nypin pinseteillä.