Hanna,15-vuotias kertoo sunnuntain Hesarissa
kuinka parikymppinen äijä käytti yhtäaikaa hyväkseen viittäkin alaikäistä,14-15 vuotiasta
tyttöä.Myös alaikäiset pojat on alkaneet myydä kroppaansa.Kysyntää rittää.Miespuolisia ostajia riittää.
Että tähän on tultu,miehen on täytynyt perinpohjin turmeltua seksin ja pornon ylitarjonnasta.Mennään aina vaan alemmaksi ja alemmaksi moraalissa.On aika puuttua kovin ottein seksin ostajien käytökseen.Totaalilaki
tervehdyttäisi miesten asennevammaa pitkällä tähtäimellä.
kuinka parikymppinen äijä käytti yhtäaikaa hyväkseen viittäkin alaikäistä,14-15 vuotiasta
tyttöä.Myös alaikäiset pojat on alkaneet myydä kroppaansa.Kysyntää rittää.Miespuolisia ostajia riittää.
Että tähän on tultu,miehen on täytynyt perinpohjin turmeltua seksin ja pornon ylitarjonnasta.Mennään aina vaan alemmaksi ja alemmaksi moraalissa.On aika puuttua kovin ottein seksin ostajien käytökseen.Totaalilaki
tervehdyttäisi miesten asennevammaa pitkällä tähtäimellä.
Vastaukset 91
Vanhimmat
http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Aikuiset miehet ostavat teiniseksiä alkoholia ja tavaroita vastaan/1135234473460
Vaikka muka säännöissä kielletään. Sopii kokeilla vaikka www.quntele.fi. Feikata teiniä (niin sekin on siis kiellettyä) ja huomaa miten vanhat ukot tulee rahoineen..=((( Vanhemmat, pitäkää lapsianne enemmän silmällä.
En tiedä mihin on nykyisin kadonnut sellainen häpeän tunne. Tuntuu, että mitään ei tarvitse enää hävetä. Ei haittaa vaikka mummu näkis kuinka lapsenlapsi "heiluttaa peittoa".
Joka ei mieltään pahoita, hän ei tapojaan paranna, sanottiin ennen.
sosiaali ja terveysministeriö parantaa seksin saatavuutta?
"Kaupan kassoja ohjeistetaan tarkastamaan ikä kaikilta alle 23-vuotiailta vaikuttavilta, jotka ovat ostamassa täysi-ikäisyyttä edellyttäviä tuotteita.
Valvottavia tuotteita ovat alkoholin ja tupakan lisäksi nikotiinivalmisteet, aikuisviihde, sekä tietokone- ja konsolipelit."
http://www.taloussanomat.fi/kauppa-ja-kulutustavarat/2008/02/27/Kauppa kysyy paperit kaikilta alle 23-vuotiailta/20086020/382
on rikos, rahalla tai ilman, ollut jo kauan, ei sillä ole tekemistä aikusten välisen seksin vapaaehtoisen myynnin tai ostamisen suhteen.
Pissikset ovat antaneet vanhemmille kundeille maailman sivu. Palkkiota vastaan tai ilman.
Neljä- viisitoistavuotiaiden mielestä autoton jäbä on munaton mies!
Isäni kertoman mukaan tilanne oli vakio jo 60-luvulla...
Tosin erkkopravdan "hutkivat journalistit" ovat huomanneet sen vasta nyt!
Äijät käyttää aivan häpeilemättä hyväkseen nuoren
epävarmaa rakkauden ja hyväksynnän etsintää.
Mutta myös nykyinen ikuista nuoruutta ylistävä kulttuuri on pahasti vääristynyttä.
Kuten pornoteollisuuskin,joka myy ja mainostaa
tuotteitaan nuorilla koulutytöillä,neitsyydellä
ym.lapsen viattomuudella.Ja äijä menee retkuun mennentullen!
Helsingin Sanomien uutisointi on kummallista.
Venäläiset Suomessa asuvat ystäväni ovat monasti ihmetelleet, miksi Helsingin Sanomien outo feministitoimittaja ei arvosta suomalaisten miesten rehellisyyttä, turvallisuutta ja suvaitsevaisuutta.
Miesten seksuaalisuus koetaan uhkaksi koko yhteiskunnalle ja lehti huutaa naisasialiiton kilpaa suomalaisten heteromiesten syrjinnän ja kriminalisointien perään.
He ovat verranneet valtakunnan päälehden harjoittamaa feminististä suomalaisten miesten alituista mustamaalaamista, törkeää kohtelua ja seksuaalista syrjintää jopa Stalinin aikaisiin vainoihin.
Näin varmaankin on, mutta itse haluaisin verrata nykyhetkeä Suomessa Neuvostoliiton ja Breznevin aikaan, mutta kommunismi on vain vaihtunut feminismiksi.
Toisinajattelijoita ei suvaita!
Venäläiset tässä nyt on vihonviimeisiä sanomaan,
mitä sivistysvaltiossa saa kirjoittaa! Heidän
machokulttuurissaan tytöstä kasvatetaan kai edelleenkin nukkea hyllyn päälle.Suomessa on tervehenkinen ajattelu voimissaan ja tabuista puhutaan toisin kuin eräissä itänaapureissamme.
Se,ettei miehistä ole puhuttu aiemmin,osoittaa
sivistysvaltion kehittymistä eikä suinkaan feminismiä.
röyhkeimmässä muodossaan ja voitaisiin kriminalisoida.
Sivistysvaltiossa saa asua ja kirjoittaa kansallisuudesta riippumatta. Sinun tapaisesi rasistiset räkäaivot yrittävät sitäkin estää - turhaan.
Nyt kun Jerseyn saaren pedofiilejen lapsiuhreista-kin puhutaan ja suomalaislasten hyväksikäytöstä,
niin jokainen taho,joka suojelee viatonta ala-ikäistä lasta äijien törkeältä hyväksikäytöltä
ansaitsee kannustusta ja kiitosta.
Feministit niinkuin tasa-arvon kannattajatkin
ajavat pitkällä tähtäimellä asennemuutoksia
tyttöjen ja naisten elämään ja tekevät tärkeätä
työtä,johon valtansa ja päällepäsmärin asemansa
menettämässä olevat miehet reagoivat täysin sokkona ahdistuksissaan.Alkaa olla vallan vaihdon aika.
Joka tapauksessa aihe on vakava.Pysytäänpä edelleen aiheessa.Alaikäisten hyväksikäytössä.
vain itseään ja kaikkein pahimpia ovat kaltaisesi fasistiset linttapillufeministit.
se tyttö ei oo oma tytär voi sitä huutoo jos menee huoriin ja siellä on oma tytär huoraamassa, silloin kumma kyllä miesten hyväksyntä ihmeellisesti katooaa, ja huuto kiirii mun tytär ei saa olla huora. yhyyy mitä kaveritkin sanoo
feminismit on bordllessa noin kekski-ikäiset miehet kun ne ei anna oman tyttären myydä persettään.
Nyt kun sulla ei ole perhettä,sanot: joo tottakai.
Mikä taas on ristiriidassa sen kanssa,että vastaat
seuraavaan ettet ole mikään poikahuora,et anna
etkä ole koskaan antanutkaan.
Naisasialiitto Unionista sinulle itkenyt?
Naisasialiitto Unionista sinulle itkenyt?
päättää ihan itse omasta vartalostaa ja tekemisistään eikä siihen ole vanhemmilla sekä lättäpillu-sosiaalitantoilla sanan sanaa.
Niin saa, eikä täysi-ikäinen kerro tällaisia vanhemmilleen. Harvoin kai muitakaan panojuttujaan. Sinunkin tyttäresi/siskosi/äitisi on voinut myydä seksiä.
Täysi-ikäinen saa tehdä sen asian kanssa mitä itse haluaa. Vai onko sulla kovakin halu päästä päättää muiden täysi-ikäisten elintavoista.
Seksin myyminen on tyttöjen vastaus ainaiselle huoraksi haukkumiselle. Tytöt osoittavat isälle, äidille ja veljille, että tätä se merkitsee se teidän huoraksi haukkuminen. Minä myyn nyt oikeasti itseeni. Tutkimusten mukaan tyttöjä huoritellaan eniten kotona. Tässä sitä nyt ollaan.
Nyt onkin syypäinä koti,isät ja äidit,jopa sisarukset.Ostaja syyllistettävä.
Mistä muusta tytöt roolimallin oppivat? Hesarin "tutkivan journalismin" mukaan tytöt tarjoavat itse itseään.
Jatkojutun mukaan asia oli täysin tuntematon ja paheksuttava Helsingin keskustassa pyöriville nuorille.
Koko homma on iät ja ajat ollut minimaalisesti olemassa. Kunhan vaahtopäät saavat taas uutisesta revitellä!
Lapset etsivät rakkautta ja hyväksyntää,jota
törkeät itsekkäät äijät käyttävät hyväkseen.
Lapselle saattaa tosiaan riittää tuokin lipevä valhe "rakastan sinua",jonka esimerkin kakskymppinen ukko näemmä toisti yhtäaikaa neljälle viidellekin 14-15 vuotiaalle.
Ostajat on syyllistettävä,mutta mielummin totaali-
laki.
Toki ostajaakin syylistettävä, enemmän toki isiä jä äitejä. Jotain pahaa on jo tapahtunut kun alaikäinen myy seksiä äijille.
Parikymppinen äijä? Onkohan käsitteet vähän sekaisin...
Mutta muuten: tytöt esittävät nyt konkreettisia vastalauseita feministeille, sosiaalitädeille ja muille pystyynkuolleille totaalilakikäppänöille, jotka yrittävät väkisin pakottaa heidät omiin homeisiin normeihinsa.
Kun nyt otat jo tytönkin roolin omassa asennevammaisessa päässäsi,muista kumminkin,että
alaikäisten hyväksikäyttö on rikollista toimintaa etkä voi perustella kyseistä hyväksikäyttöä alaikäisten tyttöjen keksityllä vastarinnalla heitä suojelevia tahoja kohtaan.Enkä nyt todellakaan tarkoita miehiä.
En ole kiinnostunut teinitytöistä, mutta muista, että teinitytötkään eivät ole kiinnostuneet sinusta tai muistakaan "suojelevista tahoista".
Ajamasi holhousyhteiskunta katoaa yhä kauemmaksi totaalilakeineen. Jäät yksin torin laidalle jupisemaan julistustasi muiden tärähtäneiden tavoin.
Lapsen lapsuus turvataan ja suojellaan.Sen tekee
jokainen vanhempi tai sijaisvanhempi tai tarvittaessa yhteiskunta.Lapsi tarvitsee siis turvaa mielestäsi vasta, kun turvallisuutta uhkaa
jokin tekijä? Joo,älä pliis, tee koskaan omia lapsia.
mutta sille ei saa antaa siitä senttiäkään rahaa. Vasta 18-vuotiaalle saa maksaa seksistä.
Näin ikärasistinen ja nuoria sortava on Suomen laki. Kiitokset Eduskunnalle!
Olisitko itse antanut poikahuorana ja 16-vuotiaana
joka läpeen?
Nykypäivän suomalaisnuoret ovat koulutetumpia, kokeneempia ja kansainvälisempiä kuin yksikään aiempi sukupolvi.
Minusta heitä on ihan turha holhota muita maita korkeammialla ikärajoilla, koska käytännössä he kuitenkin itse päättävät asiasta sanoi laki mitä tahansa. Väärässä kohdassa olevat ikärajat vain lisäävät turhaa ja kallista virkatyötä.
pääsevät neitsyydestään/poikyydestaan eroon ennen 18 vuoden ikää. Tosin on niitäkin, jotka pääsevät niistä eroon vasta yli kaksikymppisinä. Mitä myöhemmin se tapahtuu, sitä tiukkapipoisempia he ovat seksiin suhtautumisessaan.
Tulevaisuuden nuoriso on yhä enemmän valistuneempaa ja sivistyneempää. Sellainen
voimavara ei enää alenna itseään vanhojen namusetien leikkikavereiksi vaan säätää lakeja,
jotka turvaa niin tytön kuin lapsenkin turvallisen kehityksen aikuiseksi.
Ei ne seksilait nuoria kiinnosta.
Enemmän ne on säädetty ikääntyneiden ja elämästä vieraantuneiden hössöttäjien mielenrauhaa turvaamaan.
Sellaisenaan se on kaunis ja herkkä tapahtuma
perustuessaan ensirakkauteen. Niin kaunista
kokemusta ei unohda koskaan.Toki se voi olla
muunkinlainen.Mutta erittäin harvoin se on "ikävä
asia,josta täytyy äkkiä päästä eroon",vaikka
naapurin sedän kanssa,kuten täälläkin asennevammaiset sovinistit haaveilee turhaan.
Nuorilla julleilla on seksi mielessä 24h. Niille on ihan sama keneltä sitä pillua saa, kunhan vain saa. Gimmat voi haaveilla rakkauden ja seksin sotkemisesta keskenään, mutta ei ne kiimakyrpäset teinipojat.
Se vaihe on yksi harvinaisen kauniita jaksoja
elämässä,jotka ei enää koskaan toistu sellaisinaan
myöhemmin.
Kiimakyrvistä puhuukin sellainen,joka on jo turtunut panomies asennevammoineen.Sellainen nyt
ei rakkaudesta tiedä hevonpaskaa.
En ole ollenkaan niin varma, että sinun teiniromanssisi toinen osapuoli muistelee sitä yhtä suurella lämmöllä kuin sinä. (muutenhan olisitte edelleen yhdessä...)
Koska paitsi nuoren innokasta seksiä,annoin
myös jokaisen ihmisen kaipaamaa hellyyttä ja
lämpöä.Mitenkähän kävi oman ensirakkautesi
kanssa?
Irlannista pitäisi ottaa mallia, ja pistää kaikki nuoret tytöt, jotka jakavat liikaa tavaraansa nunnaluostariin lukkojen taakse, kovaan kuuriin ja pesulaan töihin. Ei palkkaa. Siellä kun ovat kolmekymmentä vuotta lukkojen takana, niin vähenee se huoraaminen Suomestakin Herran pelossa eläneen Irlannin tasolle.
Toisin Irlannistakin jouduttiin nämä pakolliset luostariin sulkemiset lopettamaan, ja viimeiset huorat laskettiin vapauteen 1990-luvulla, kun kaiken maailman liberaalit saivat määrätä.
Pitäisikö oikein taputtaa?
Teinipillu on ihanaa.. parasta tietty on nussia teiniä perseeseen... halusi hän tai ei...
Kuulut siis pedofiileihin?Mitähän se laki siihen
sanoikaan? Mitenkähän siellä linnassa kaltaisiisi
jätkiin suhtaudutaan?
noin 12% alaikäisten kanssa tapahtuvasta seksistä tapahtuu naisten toimesta.
Monesti se on vielä niin että oma äiti höykyttää omaa poikalastaan.
Se naisista.
noin 88% alaikäisten kanssa tapahtuvasta seksistä tapahtuu miesten toimesta.
Monesti se on vielä niin että oma isä höykyttää omaa tyttölastaan.
Se miehistä.
tytär.
Saadaan prossat ajan tasalle. Ja siemenet pesään.
Tutkittua tilastotietoa,ole hyvä?
Fuck you asshole, et ymmärrä elämästä mitään. Mitän tieteen kestävästi perusteltua rikosta asiassa EI OLE!!!!!! Ennenkuin tuomitaan jotain, pitää asia tuntea perinpohjin. Prostituutiossa on ennen kaikkea kysymys jokaisen oikeudesta vapauteen, siitä kuka omistaa minut!!!!! Uusi koulutettu sukupolvi tuntee YK'n ihmisoikeusjulistuksen kaikille takaamat yksilönoikeudet, he eivät ole ulkoa ohjailtavissa harhaan. Eräs seksikieltopuolue on nuorten keskuudessa menettänyt kannatuksen melkein kokonaan. Kaikki prostituutiokieltoja 10 vuotta sitten ajaneet ihmisoikeusterroristipolitiikkohörhöt on potkittu pellolle, mitään YK'n ihmisoikeusjulistuksen vastaisia kieltoja ei vapaassa demokratiassa voida toteuttaa. Tulevaisuus myös Suomessa on itsemäärämisoikeuksien ja bordellien. Good bye fundamentalistivalehtelijat, olette katoava pieni marginaaliryhmä ilman tulevaisuutta.
Toivon todella,että tulee totaalilait ja kaikki
mahdolliset lait estämään tyttöjen ja naisten
hyväksikäyttöä.
Ei voi tulla. Valtio ei harrasta laittomuuksia.
Äijät on niin tyhmiä ja alapäällä ajattelevia
sovinistipaskoja,ettei niitä pysäytä mikään
muu kuin laki.
Laki kieltää jo nyt seksin ostamisen alaikäiseltä.
Isit ja äidit pitäkää huoli jälkikasvustanne. Teitä pitää niin ikään syyllistää. Kyllä maailmalta löytyy kaikenlaista hörhöä, joka on valmis ostaan alaikäiseltä kun tämä vartavasten kaupittelee itseään. Sosiaalitäti saattaa antaa myös tytön vanhemmille satikutia.
Semmoinen laki, joka kieltää maksamasta seksistä 16-17 -vuotiaalle on ollut voimassa jo vuosia. Niinpä niille on puhuttava kaikkea paskaa lupailtava tyhjiä, jos haluaa nussia niitä.
16-täyttäneen nussiminen kaikkiin reikiin on täysin sallittua, kunhan ei vaan maksa siitä sille senttiäkään!
Kiistää todellisuudessa maksaneensa mitään, niin tutisevalla tantalla ei ole mitään urputtamista. Mikäli ei pystytä kestävästi osoittamaan toiminnassa uhria, silloin homma on sallittu. Valheeseen perustuvia lakeja ei saa noudattaa.
Kun noin kiihkolla puolustat alaikäisten
hyväksikäyttöä.Ja jos et itse suostuisi pantavaksi
joka reikään 16-vuotiaana,miten voit puhua
tyttöjenkään suulla?
Mikä virsi tämä "joka reikään" on? Eivät kaikki pane, eikä anna, joka reikään edes pyynnöstä.
Kuusitoista vuotias ei ole sakkolihaa, häntä voi panna ilmaiseksi jos hän vapaaehtoisesti antaa.
Antaminen on myös tytön oikeus saada seksiä jos hän niin haluaa.
Samoin seukkaminen ja seksi täysi-ikäisen kanssa on laillista.
Seksistä maksaminen alle 18v. on laitonta.
Maksaminen pitää pystyä todentamaan...
Kunhan itse toimit ensin mieshuorana,voit surutta
listata,mitä saat ja et saa tehdä.
Kukkuu, maa kutsuu.
No,kaikki turvenuijathan ei käy lukiotakaan tai
edes pääse sinne asti.
Kun joku niin huutaa huoraamisen perään ja puolustelee huoraamista vaan huorapukin asemasta,
koko vakuuttavuus katoaa.Kokonaan toisenlaisen
painoarvon asia saa,kun huorapukki on itsekin
toiminut mieshuorana.
Niin, oletko itse myynyt persettä, kun kerran pidät sitä keskusteluoikeuden edellytyksenä?
Vai oletko jotenkin muiden yläpuolella, jumalana, kieltolakien säätäjänä ja keskustelun rajoittajana? Semmostako siellä psykan laitoksella opetettiin?
olet on sua hoitaneen psykiatrin sulle antama hoitokertomus.
Älä nyt, se on käynyt oikein LUKIOTA. Ehkä istuu siellä vieläkin valmistautumassa tulevaan humanisti-feministiseen akateemisen luuseripätkätyöläisen uraan.
Joo,mene vaan vetämään käteen.Se on sitä sun psykkaa.
Pelkällä lukiolla ei tässä markkinataloudessa
pitkälle pötki.Psykkaa suosittelen teillekin.En kuitenkaan teidän versiotanne asiasta eli perustarpeiden tyydytystä vaikka huoralla.Vaan vastuullista,toisesta ihmisestä vastuuta ottavaa
ja tasa-arvoista ihmissuhdetta.Jos ette kykene,
niin voi voi voi...
Kyllä on kieltolakipellellä argumentit vähissä, kun oikeen käteenvetokorttia täytyy käyttää keskustelussa...
Voivoi, ei tää 100-0 voittaminen ole lainkaan niin kivaa kuin niukka jatkoaikavoitto.
Niin monen muunkin sovinistisian ja asennevammaisen kalkkissedän asenteita.Nuorilla
taas on jo valmiiksi tasa-arvoisemmat ja tervehenkisemmät asenteet puhumattakaan totaalilain tuomista asenneparannuksista tulevilla sukupolvilla.
Mitään asiaa ei saa tuolla tyylillä läpi.
Ja se on hyvä se.
Täällä marina on pelkkää hyttysen ininää siihen
verrattuna,mitkä kanavat vaikuttamiseen naisilla muuten on käytössä.Mutta sovinistitkin täytyy joidenkin naisten pitää täällä kurissa.
Osaatkos yhtään arvata kuka?
Pitää paikkansa että nuorilla on tervehenkiset asenteet, ei tosin lesbofeministiset. Nuoret myy ja ostaa auliisti seksiä tänä päivänä, mikä on tervehenkistä ja hienoa. Uudet sukupolvet eivät selvästikkään ole ääriainesten harhaanjohdettavissa. Nuorissa on tulevaisuus!!!!!!! Jeee!!! http://uutiset.msn.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Aikuiset%20miehet%20ostavat%20teiniseksi%E4%20alkoholia%20ja%20tavaroita%20vastaan/1135234473460?ref=msn
Yllytätkö rikolliseen toimintaan mitä?
Tosi "uhreja" ja avun tarpeessa, kun itte aktiivisesti tyrkyttävät!
rikos?
Niin, meinaatkos ihan seksinkieltolailla poistaa prostituution Suomesta?
Luepas Cervantesin teos Don Quijote, niin huomaat että olet samassa "jamassa" kuin tämä ritari eli taistelet tuulimyllyjä vastaan.
Summa summarum, mikään laki maailmassa EI tule poistamaan prostituutiota, ei niin kauan kuin sillä joku ihminen saa jotain taloudellista hyötyä.
Puutu mieluummin siihen epäkohtaan, että miksi näiden ilotyttöjen luona käydään? Kun tätä seikkaa aikasi pohdit, niin ehkä löydät vastauksia dilemmaasi.
Näin tasa-arvon ja naistenpäivän kunniaksi lienee soveliasta todeta, että on myös ns. miesprostituoitujakin, ettei tämä ihan naisten "etuoikeus" ole....
Kun vaikkapa kävelee Kallion läpi,niin eikö olekin omituista,että thaihieromo jakaa verhojen
takana seksiä MIEHILLE,mitähän tällaiseen sanoo
tasa-arvovaltuutettukin...
Eihän tasa-arvovaltuutettu näe siinäkään mitään outoa, että Suomessa yksinomaan miehet pakotetaan pelkän sukupuolen perusteella ase- tai siiviilipalvelukseen ehdottoman vankeusrankaistuksen uhalla.
Miten se valtuutettu näkisi jotain outoa thai-hieromoissa, joiden umpeen verhotuissa näyteikkunoissa ei ole mitään merkkejä seksistä, seksuaalisuudesta tai sukupuolisyrjinnästä?
Naisia ei tule intit kiinnostamaan niin kauan
kun liksat on 80 centtiä miehen eurosta.Hoitakaa
maanpuolustus maahanmuuttajilla kun ette enää pullamössöinä itse kykene.
Sensijaan miehiä ei täällä passata sen erikoisemmin verhojen takana kuin niiden edessäkään.Siihen tulee kyllä loppu.
Lupaan kyllä tulla pitämään suomifemakosta kiinni, että lupia kyselemätön valloittajaiivana saa rauhassa uittaa siinä siperiasta asti juustoa kerännyttä pesemätöntä tuppikulliaan.
Halleluja,päiväkodissa kitaraa skideille soitteleva pullamössö uhkailee oikein venäjällä!
Miten venäjä hyökkää...Ja taas soitellaan lapsosille rimpsut ja rampsut sillä aikaa,kun
naisia haaveillaan inttiin pullamössöjä paikkailemaan.
Suomen päiväkodeissa tehdään arvokasta ja useimmiten onnistunuttta kasvatustyötä. Omituinen perversio minusta on se, että meidän päiväkodeissamme on palkattomassa pakkotyössä sinne ehdottomalla vankeusrangaistuksella uhkaamalla määrättyjä nuoria miehiä, ilman rikollista taustaa pelkästään sukupuolensa vuoksi vainottuna.
Tämä on todellinen fakta tuhansien suomalaisten nuorten miesten kohdalla, mutta se ei lainkaan tunnu liikuttavan itsensä turruttaneitten ja omahyväisten ihmisten omaatuntoa. Mieluummin halutaan ratkoa kaukomaiden joko todellisia tai mielikuvituksessa keksittyjä ongelmia ja jätetään oma pesä likaiseksi.
Näinhän sen pitää ollakin,että lapsilla olisi
malli kummastakin sukupuolesta.
Nyt kaikki sivarit vaan päiväkoteihin ja maahanmuuttajat armeijaan ja Suomea puolustamaan.
Käyhän se näinkin.Naisia ei armeija kiinnosta.
Hoitakaa homma itse.
"Katsokaa lapset, Mikon rikos on se, että hän syntynyt pojaksi. Siksi hän joutuu rangaistukseksi olemaan täällä teidän päiväkodissa pakkotyössä ilman palkkaa. Jos Mikko lintsaa tai ryppyilee, hänet lähetetään vankilaan muiden rikollisten joukkoon."
Seuraukset näkyvät itsemurhatilastoissa.
Kovastihan sitä nyt melskataan, mutta kunnon potku perseeseen saa sinut nopeasti hiljaiseksi. Missä tahansa kriisitilanteessa itku on suuri ja huudetaan isiä apuun. Silloin kelpaa vaikka se kovasti inhottu huoranpanijakin.
Tervetuloa siis kaikki maahanmuuttajamiehet,
todelliset miehet, armeijaan ja uutta kotimaatanne puolustamaan!
Taitaa lähinnä pian olla sellainen asetelma, että
se pieni osa niitä intin käyneitä puolustaa loppuja pullamössösivareita.Nainen on joutunut
jo pitkään puolustamaan itseään esim.lähentelytilanteissa.Ja sotia on turha naftaliinista kaivaakaan.Silloin mies oli mies
eikä meikkaava pullamössö.
Sen sijaan rikostilastoissa mamusedät kyllä näkyy.
Parasta A-ryhmä!
Syös ny kuppis tyhjäks ja siirry asiaan
Olet oikeassa.Sitä on hupaisa hokea.Koska se
on niin totta.
Vai onko sun kokemusmaailmas vaan sun oma mielikuvitus ja "tiedotusvälineet"???