Toisten joukkueiden mollaaminen?

Asiantuntija

Nyt en oikein ymmärrä, kun foorumeille tulee viestejä " Tappara on paska ".. Mitä te siitä hyödyte oli Tappara paska vai ei? Kaikilla joukkueilla ei mene aina hyvin ja joskus peli kulkee..

No kerran tämä aloitettiin niin käännetään aihe Tapparan voitoksi esimerkki " Arvatkaapas miksi Ilveksen pukukoppi on niin siisti? V: Siellä on kaksi imuria " tai " Jos Kärpät on niin hyviä niin miksei ne sitten voita jokaista matsia? V: Koska ne pelkää aina kirvestä : ) "

Kuittaan.

4

258

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pata_87

      Kerrankin joku puhuu asiaa. Ärsyttää turhien viestien lähettely missä sisältönä on että joku joukkue on perseestä, ja muutenkin vois vähän olla jotain tasoo tääläkin palstalla ja ei oo kiellettyä mittiä ennenkö painaa sitä lähetä nappia.

    • ilvesfani

      mutta sitten kehut sinäkin ipaa.

      • 54yutoi

        tän hetken parhaat puolustajat löytyy tapparasta benoit ja aalto nuoria huippu hyökkääjiä ei kovin nimekkäitä mut silti huippuja ojanen vieläkin yks parhaista pistemiehistä finaalissa nähään tappara-kärpät tappara ratkaisee viimmeses ottelus viimmesel 10sekunnil ojanen iskee maalin!


      • Mä vaan
        54yutoi kirjoitti:

        tän hetken parhaat puolustajat löytyy tapparasta benoit ja aalto nuoria huippu hyökkääjiä ei kovin nimekkäitä mut silti huippuja ojanen vieläkin yks parhaista pistemiehistä finaalissa nähään tappara-kärpät tappara ratkaisee viimmeses ottelus viimmesel 10sekunnil ojanen iskee maalin!

        Tapparan pelit tyssää puolivälieriin...
        Finaalit jää haaveeksi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      56
      3857
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      33
      2261
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2144
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      17
      1731
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1562
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      25
      1492
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      80
      1457
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      141
      1186
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      22
      1153
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      90
      1125
    Aihe