voiko olla vastenmielisempää naamaa

julkisen sanan neuvoston miehellä, olen inhonnut häntä aina, hänhän on selvästi puolueelinen kuten ennenkin.
4167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pekka Hyvärinen on uusi toimessaan Julkisen Sanan Neuvoston puheenjohtajana. Mediayrittäjä ja entinen Suomen Kuvalehden päätoimittaja on arvostettu journalisti. Muutenhan häntä ei olisi virkaansa valittukaan. Naama on kuin petolinnun perse, mutta sillähän ei ole mitään tekemistä ajattelun kanssa.

Äänestä

Etippä jostain näytöllesi Kepun puoluesihteerin kuva

Äänestä

Mahdatkos olla kepulainen?

Äänestä

tai toista päätä.
"Netti Matti" sai yksityisyyden suojaa.
Ei ole kiellettyä surffailla senssi palstoilla ja etsiä vastakkasita sukupuolta.
Kyllä paljastus oli hyvä KIITOS SUSAN RUUSUNEN.
Ellei Sinua olisi uskoisimme pääministerin kykenevän jopa sosiaalisiin vuorovaikutuksiin luonnossa ei salaa netissä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuin tällä kirjoitti:

julkisen sanan neuvoston miehellä, olen inhonnut häntä aina, hänhän on selvästi puolueelinen kuten ennenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu