Onkohan Agnes kokonaan lopettanut laulu-uransa? Nettisivutkin on suljettu.
Mitä tapahtunut
Agnesille
6571
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
oli ainakin kesällä keikkaa. Muistaaksen Voicen Live-sarjassa näytettiin Agnessin joku festarikeikka. Livenä on kuulemma ihan mahtava laulaja ja mahtava ääni, mutta telkkarista kuulostaa kaikki livekonsertit nykään paskalta. Agnesin ehkä pitäis saada joku bändi taakseen ja lopettaa sooloilu sekä tehdä hyvä levy.
kiistatta ton kauden paras laulaja! Sääli kun ei se ura lähtenyt sitten paremmin käyntiin. No eihän sitä tiedä vaikka joskus putkahtaa esiin jonkun bändin vokalistina:
rock-genren realiteetit vastaan: jos ei ole Omia hyviä biisejä, niin ei ole mitään.
ole mitään omia biisejä, ja niin vain astui Tarjan saappaisiin ja onhan noita muitakin rockbändejä, joissa solistin vaihdoksen jälkeen uusi vokalisti on astunut valmiiseen pöytään. Tietääkö kukaan, minkä ikäinen Agnes on? Tuskin ura on vielä ohi.
on agneksen bändin (onko sillä sellaista) biisit?
siis tää on taas niitä kysymyksiä joihin ei voi vastata kuin EVVK!!!!!!!!!!!
Jos Agnes olis suomalaistyttö, kukaan ei ees muistais sitä!
mut ku se on ihan hirveen eksoottinen puolalainen niin on ihan oma foorumikin pitänyt perustaa suomi24:ään!!
Uskomatonta!