Kaveri soitti ja sanoi LUOTTAMUKSELLISESTI (vakuutustarkastaja) että vedä rahasi heti pois,
kuulema voidaan lain mukaan koko pääoma tuomita valtiolle rikoksen teko välineenä!
kuulema voidaan lain mukaan koko pääoma tuomita valtiolle rikoksen teko välineenä!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Varmasti tieto on luetettavalta taholta...
Kaiva vielä todisteita ennen kui väität jotain noin naurettavaa julkisella palstalla herkkäuskoisten kiusaksi!!!
Rahanpesu ja veronkierto, siinä yleisimmät todistettavat mahdolliset syytteet niille SPONSOREILLE, jotka ovat ottaneet rahat itselle uudelta liittyjältä ja perustaneet omalta Winclubin virtuaalitililtä uuden virtuaalitilin, jonka ovat sitten antaneet uuden liittyjän käyttöön. Ilmoittivat siitä Winclubin ns.ylläpidolle tai sitten ei. Rahan alkuperästä ei tietoa, koska ei ole kuittia rahan luovuttamisesta SPONSORILLE. Ja kaikki niistä tuloista saadut verot on kaikilla maksamatta.. Selittäkää noi asiat tutkijoille, koska noihin kysymyksiin joutuu Winclub vastaamaan.
Ja mitään ette voi...
ei pidä Paikkaansa, älkää levittäkö väärää informaatiota. Parin viikon päästä totuus tulee julki.
tosiaankin suurimpia kotiutuksia MB:stä tehneet kutsutaan poliisin kuulusteluun. Malttakaa vaan. Kyllä kutsu aikanaan tulee.
Ja sinä petit heti hänen LUOTTMUKSELLISEST kertomansa asian laulamalla sen heti julkisella foorumilla???
Et todellakaan ole luottamuksen arvoinen tyyppi,
vaan epärehellinen muroluuseri PELLE!
Taktiikkanne on hiilosta winlauman heikoimpia yksilöitä tekemään rikosilmoitus eli sekoittamaan
nykyistä tilannetta entistä enemmän ja tietenkin epärehellisin 'luottamuksellisin' tiedoin!:)
Mistä tämä johtuu?
Vastaus!
Kateudesta,katkeruudesta ja omasta tyhmyydestä kun ovat persaukisia luusereita ja pellejä joissa ei ole munaa riskisijoituksiin!;)
keino saada enää edes osa rahoistaan takaisin. Tekemällä rikosilmoituksen petoksesta kohteena sponsori. Poliisi tutkii jo muutenkin klubia ja vetäjät ovat häipyneet rahojen kanssa. On kysymys vain oman aseman turvaamisesta, koska rikostutkinta joka tapauksessa johtaa oikeudenkäynteihin.
wincapitassa rahaa?? Käytkä pässi katsoon sieltä www.wincapita.com sivustolta. Vai etkö pysty, onko jäänyt sertit uusimatta. Herää pahvi!!!
Terveisin: persaukinen,kateellinen,tyhmä,munaton tuulipukupelle
PS.jospa oisin saanut olla mukana