Palstan lukijoille ja kirjoittajille:
Nim. Qew on selvästi aiheuttanut toivomaansa sekaannusta tällä palstalla.
Kyseisen nimimerkin takana piilottelee henkilö, joka käy sekoilemassa muillakin keskustelupalstoilla eri nimimerkin taakse piiloutuen.
Qewin kirjoitusvirheet ja caps lock -näppäimen jatkuva "raiskaaminen" ovat tämän onnettoman, yksinäisen hahmon tunnusmerkkejä, ja perimmäisenä tarkoituksena ei ole herättää keskustelua, vaan ärsyttää toisia ihmisiä.
Kun seuraavan kerran näette, että Qew on kirjoittanut palstalle jotain, niin jättäkää yksinkertaisesti huomioimatta hänen ns. kommentit.
Hän saa ilmiselvästi tyydytystä siitä, että Star Wars -fanit polttavat päreensä ja vastaavat hänen suhteellisen huonoihin ja typeriin provoihin.
Joten älkää välittäkö hänen kirjoitteluistaan, älkää klikatko niitä auki, vaan keskustelkaa keskenänne.
Ei yhden idiootin hölmöilyjen takia kannata pilata palstaa, joka käsittelee yhtä menestyneintä ja parhaiten tehtyä elokuvasarjaa.
Tiedoksi kaikille Qewistä
5
478
Vastaukset
- itketkö?
naurettavaa sanon minä. käy sääliks kun ei oo muuta elämää kuin sw. ja sw on todella huono elokuva
- - - - - - - - - -
On muutakin elämää.
Tiedoksi, että Star Wars -elokuvia on kuusi kappaletta, eikä yhtä.
Turha sitä on varmaankin selittää sellaiselle, joka ei osaa edes kirjoittaa oikein.
Käy sääliksi, kun haet sitten isona töitä, ja työpaikka jää saamatta kirjoitustaidottomuuden takia. - KyleKatarn(1987)
- - - - - - - - - kirjoitti:
On muutakin elämää.
Tiedoksi, että Star Wars -elokuvia on kuusi kappaletta, eikä yhtä.
Turha sitä on varmaankin selittää sellaiselle, joka ei osaa edes kirjoittaa oikein.
Käy sääliksi, kun haet sitten isona töitä, ja työpaikka jää saamatta kirjoitustaidottomuuden takia.Mikäli olet ketjun aloittaja, niin etkö siinä tapauksessa nyt toimi omien neuvojesi vastaisesti kommentoidessasi Qewin tai tämän minkä lie häirikön tylsämielisiä ja täysin yhdentekeviä jorinoita?
Jos todella tarkoitat sanomaasi niin ethän toki enää vaivaudu vastailemaan tällaisille häiriköille vastaisuudessa lainkaan.
Nimittäin miten tämän yksinkertaisen ohjeen noudattaminen voisi olla niin ylitsepääsemättömän vaikeata ettei siihen kuka tahansa normaalin järjen omaava henkilö pystyisi? - - - - - - -
KyleKatarn(1987) kirjoitti:
Mikäli olet ketjun aloittaja, niin etkö siinä tapauksessa nyt toimi omien neuvojesi vastaisesti kommentoidessasi Qewin tai tämän minkä lie häirikön tylsämielisiä ja täysin yhdentekeviä jorinoita?
Jos todella tarkoitat sanomaasi niin ethän toki enää vaivaudu vastailemaan tällaisille häiriköille vastaisuudessa lainkaan.
Nimittäin miten tämän yksinkertaisen ohjeen noudattaminen voisi olla niin ylitsepääsemättömän vaikeata ettei siihen kuka tahansa normaalin järjen omaava henkilö pystyisi?No...menkööt tämän kerran.
Hauskaa kevään jatkoa kaikille! - KyleKatarn(1987)
- - - - - - kirjoitti:
No...menkööt tämän kerran.
Hauskaa kevään jatkoa kaikille!Mukavaa alkavaa kevättä sinullekin.
Eiköhän kaikki fanit pidetä tämä linja jatkossakin noiden kiusantekijöiden suhteen niin jossakin vaiheessa toivon mukaan kyllästyvät täällä häiriköintiin ja hakeutuvat ammattiauttajan pakeille (tai muiden palstojen kiusaksi). No joo.. tietenkään en toivoisi heitä kenenkään vaivoiksi.
Mutta voidaanpas mukavasti hyvät ystävät, erityisesti MasterGormo ja hansolo2. Olette oikealla tiellä pysyessänne rauhallisina ja tyyninä ja ollessanne vastaamatta Qewien tyhmiin provokaatioihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986208KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495687Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602703Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072128Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071828- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811290- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331068