Reinoo..

tuu kultsi kotiin jo, en laita sinua enää koirankoppiin nukkumaan. Ensi yönä saat nukkua kanojen kanssa..tuu nyt..
3260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

enkä tuu. kot pot..

Äänestä

En tuu löysin tosi kuuman misun

Äänestä

Karaoket on laulettu tältä illalta,nyt suu sassii kiinni,kirsikankukatkin alkaa pian avautua!

Kellot Soi! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marja-Irmeli kirjoitti:

tuu kultsi kotiin jo, en laita sinua enää koirankoppiin nukkumaan. Ensi yönä saat nukkua kanojen kanssa..tuu nyt..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu