Viasatin menin ottaamaan kun luulin että näkisin mestareiden liigan pelejä "suorana 3 kanavalta". Jämä pelejä on tullut katottua ja kunnon pelit tulee jälkilähetyksinä joskus yöllä ja tänään meni vati kun inter-liverpool päivän ainoana pelinä tulee sekin jälkilähetyksenä.Ja nää viasatin virolaiset asiakaspalvelijat (25min odotus btw)ei kyl tajuu mitem.
Viasat pissaa linssiin, ottakaa canal+
sanddog
3
1125
Vastaukset
- Rafu
Ei virolaiset asiakas"palvelijat" mitään pysty asialle tekemään.
Itse lähetin suoraa palautetta toimitusjohtajalle:
[email protected]
ei ole vielä vastannut...- Vias...na
sähköpostiin jotain vastausta niin vetäkää risti seinään. Jarkko Norlundilta tuli kyllä nopeasti automaattivastaus että on lomalla, eipä sen jälkeen ole kuulunut mitään. Pitkät on lomat kun tapahtui tammikuun alussa.
- arkeo
Tulee mieleen vanhat hyvät ajat kun soittaa Viasatille.
Puhelin joho helistitte on kiinnitud tai
Hyvää palvelua!!!!!! Haloo!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään22821025Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen994239Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu832988Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv532214Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1981868Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2891642Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1371595Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731571Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1691509Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S151403