Kaipaan AHTIA from MIKKELI??

Tunteeko kukaan ko.henkilöä,pittäis saa'a kiinni?

Hertta
4256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Viljo,olisikohan sama henkilö kyseessä,narauttaa naisia,eläpä usko. :(

Äänestä
  • Onks'tää Viljo iältään noin kolkyt ja risat?

    Hertta

    Äänestä

Että pääsee taas "sättäilee"

Äänestä

män laittamaan viime kesänä porkkanoita seipäälle,ei ole sen jälkeen näkynnä. :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maanviljelijä. kirjoitti:

Tunteeko kukaan ko.henkilöä,pittäis saa'a kiinni?

Hertta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu