Kanerva lapsentasolla

jäänyt pois lienee urheilukentille, kuten monella muullakin urheilijalla, kun ei osata elää normaalia arkea!
4162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ikellä on munaa, kaikkeen hommaan. Ike on teräsmies! :=))

Äänestä
  • että ike on teräsmies ?
    Onko kalsareissa ruostetta, he he erimies, taidat olla homppeli kun olet noin tietoinen "teräsmiesfanistas".

    Äänestä

  • Mistä teiedät kirjoitti:

    että ike on teräsmies ?
    Onko kalsareissa ruostetta, he he erimies, taidat olla homppeli kun olet noin tietoinen "teräsmiesfanistas".

    Todistit itse väittämäni oikeaksi. Onks Ike myös homppeli? Sittenpä hän taitaa olla meitä heteroja lahjakkaampi. :=))

    Äänestä

  • vituttaa vain maksella noita herrojen ketkuja tekstiviestilaskuja ym.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


henkinenkasvu kesken kirjoitti:

jäänyt pois lienee urheilukentille, kuten monella muullakin urheilijalla, kun ei osata elää normaalia arkea!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu