Blondin älyllä mediaa viedään 6-0

Missä ammattitaito? Missä vaistot? Onks järkee näkynyt? Haloo?
6324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Missä ministerin järki ja ammattitaito? Se olisi hieman tärkeämpi tietää.

Äänestä

mutta hei, kuka sitä mediaa käyttää...
kertooko se sitten minunkin älyni?

Äänestä
  • Vielä pitää oikein perheen voimin yrittää lypsää ministeriä ym.

    Äänestä

  • tarpeeksi? kirjoitti:

    Vielä pitää oikein perheen voimin yrittää lypsää ministeriä ym.

    Eikös se ministeri käyttänyt kaiken virka-aikansa ja tarmonsa että olisi päässyt tyttösten "lypsettäväksi".

    Äänestä

kuin meidän Ulkoministerimme, kivat Suomelle!

Äänestä

Oliko pakko?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haloo, onko lehdessä? kirjoitti:

Missä ammattitaito? Missä vaistot? Onks järkee näkynyt? Haloo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu